مگالایا پیشنهاد گسترش مستند پست 3 مه تسهیلات در مناطق سبز

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 27 سال 2020 1:04:23 pm

PM CMs video conference lockdown extension, Meghalaya lockdown extension,India lockdown extension, Prime minister Narendra Modi, Arvind Kejriwal (Delhi), Uddhav Thackeray (Maharashtra), E K Palaniswami (Tamil Nadu), Conard Sangma (Meghalaya) Trivendram Singh Rawat (Uttarakhand) and Adityanath (Uttar Pradesh), indian express news, coronavirus news, coronavirus news, coronavirus india, coronaviru cases ساعت نارندرا تعامل با سیستم مدیریت محتوا در طول تصویری دیدار امروز است.

در نشست روز دوشنبه رئیس وزیران با نخست وزیر نارندرا مگالایا سانتی متر کنراد Sangma گفت: او پیشنهاد کرد به ادامه مستند پست 3 مه با “آرامش در فعالیت های در مناطق سبز و یا غیر Covid آسیب دیده ولسوالی” در دولت است.

دنبال coronavirus به روز رسانی های زنده

نه تنها وزرای ارشد خواسته شد به صحبت در جلسه امروز چهارم از مستند اجرا شد در 25 مارس. وزرای رئیس بیهار Odisha, Gujarat, Haryana, Uttarakhand و هیماچال پرادش و قلمرو اتحادیه تامیل نادو کردم این فرصت را به صحبت می کنند. در حالی که از شمال, وزرای رئیس مگالایا و Mizoram صحبت کرد. به کشورهای دیگر داده شد گزینه ارسال را رئیس دبیر یا وزارتخانه برای حضور در این دیدار است.

در میان کسانی که در حال حاضر در حوزه مجازی دیدار, شامل, صفحه اصلی وزیر آمیت شاه, وزیر بهداشت Harsh Vardhan و مقامات ارشد از سازمان بنادر و دریانوردی و اتحادیه های وزارت بهداشت. رئیس وزیران که در جلسه حضور داشتند شامل Arvind Kejriwal (دهلی), Uddhav Thackeray (Maharashtra), E, K Palaniswami (تامیل نادو), Conard Sangma (مگالایا) Trivendram سینگ Rawat (Uttarakhand) و Adityanath (اوتار پرادش), خبرگزاری PTI گزارش شده است.

بخوانید| این تصمیم بزرگ در unlockdown دامنه آن و رسیدن به

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan نمی شد در حال حاضر در این جلسه از وزرای ارشد با نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه برگزار شد به بحث در مورد نقشه راه در بلند کردن اجسام از Covid-19 مستند. در جای خود کرالا شد نمایندگی وزارت امور خارجه دبیر کل تام خوزه.

اما هند اکسپرس یاد گرفتیم که Vijayan صحبت کرده و به خانه وزیر آمیت شاه و پیشنهاد مبهوت خروج از مستند پست ممکن است 3. او نیز منتقل مراحل خود را در دولت مصرف شده است در پیشبرد قبل از مهاجران از خارج از کشور پرواز به کرالا.

کرالا در این نشست همچنین تصریح کرد: تقاضای آن در حال اجرا بدون توقف قطار را به کارگران مهاجر خانه

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>