کارکنان پزشکی در دولت-اجرای بیمارستان در بنگال به کار هر متناوب در هفته می گوید…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی در دولت-اجرای بیمارستان در غرب بنگال را در حال حاضر دریافت یک هفته تعطیلات هر متناوب در هفته وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز چهارشنبه.

ساخت یکی دیگر از اعلام او گفت که دولت ارسال خواهد شد کوچک کمک از جمله کمک پولی به کارگران مهاجر گردشگران و بیماران از بنگال که رشته در کشورهای دیگر به دلیل مستند.

“پزشکان پرستاران و دیگر کادر پزشکی در حال گرفتن هر گونه استراحت. از این رو از هم اکنون بر روی آنها کار را برای یک هفته و سپس یک هفته مرخصی. این افزایش انرژی خود را در سطح. دبیر کل خواسته شده است به صحبت می کنند با دولت در بخش بهداشت و درمان و این کار گفت:” بانرجی که همچنین دارای مجموعه ای از دولت و وزیر بهداشت.

بالای برنج از نیروی انتظامی نیز خواسته شده است برای دیدن اگر ساعت وظیفه از پرسنل پلیس می تواند محدود چند ساعت در هر روز است.

“ما سعی خواهد کرد برای ارسال پول به کارگران مهاجر از بنگال گیر در کشورهای دیگر. برخی از گردشگران از بنگال و برخی که تا به حال برای درمان رفته اند نیز از دست دادند. اگر ما اطلاعات ما سعی خواهد کرد برای کمک به آنها را از طریق منابع محلی است. ما همچنین ارسال کمک به یک تیم از گردشگران رشته در وریندون در اوتار پرادش,” او اضافه شده است.

بانرجی قبلا نامه نوشته به رئیس وزرای 18 متحده درخواست آنها را برای کمک به کارگران مهاجر از بنگال رشته در این کشورها است. در بنگال غربی به بیش از دو لاخ کارگران از کشورهای مختلف شده اند پناه داده در بیش از 700 اردوگاه.

وزیر همچنین گفت که در برخی از مکان های پزشکان و پرستاران در حال طرد برای درمان Covid-19 بيمار.

“من باید حداقل هشت چنین مواردی است. در رنقت در نادیا محلی بود اعتراض کردند زمانی که یک پرستار رفت و برای دیدار با خانواده اش. من اختصاص داده پرستار اجاره ای دولت تخت او می تواند باقی بماند وجود دارد” بانرجی اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>