نوشته شده توسط Alireza Kaushal | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 11 فوریه سال 2020 4:09:01 am

Media access to Central Hall of Parliament under scrutiny, review likely سالن مرکزی است که در آن نشسته مشترک از دو مجلس صورت می گیرد. (فایل)

Lok سبها اسپیکر Om Birla است به احتمال زیاد به تشکیل یک کمیته که نگاهی تازه بسیار پرطرفدار سالن مرکزی عبور داده به رسانه پرسنل منابع فاش دوشنبه.

دسترسی به سالن مرکزی که در آن اعضای هر دو مجلس پارلمان, دیدار, در حال حاضر اعطا شده به تنها بیش از 200 ارشد روزنامه نگاران که تحقق معیارهای گذاشته Lok سبها دبیرخانه — یکی به تجربه حداقل 10 سال در مجلس گزارش دائمی تصویب به واجد شرایط برای ورود به مقدس حوزه که در آن قانون اساسی قاب شده بود.

سالن مرکزی است که در آن نشسته مشترک از دو مجلس صورت می گیرد. در اکثر روزها روزنامه نگاران رفتن وجود دارد برای تعامل غیر رسمی با اعضای دو مجلس برای دریافت بینش به مسائل است.

روز دوشنبه Birla قابل درک است که پرچم یک پیشنهاد برای قطع دسترسی رسانه ها به سالن مرکزی مجلس شورای اسلامی در جلسه اهداف کلی کمیته Lok سبها. سخنران سر GPC. “Charcha huyi hai (بحث و گفتگو برگزار شده است),” منابع و افزود: در کمیته ای تنظیم خواهد شد تا به نقد و بررسی می گذرد به سالن مرکزی.

منابع گفت: Birla گفت: GPC که او دریافت کرده بود شکایت که برخی از رسانه های پرسنل در سالن مرکزی در ساعت 10 صبح و ترک در 7 بعد از ظهر. همچنین با اشاره به سخنران است که برخی از روزنامه نگاران و زیاده روی در غیر کار روزنامه نگاری.

این پیشنهاد به انکار رسانه ها دسترسی به سالن مرکزی به پایین رفتن نیست به خوبی با برخی از اعضای اپوزیسیون و غیر NDA احزاب است. این موضوع که در دستور کار GPC آمد تا زمانی که این موضوع مربوط به re-قانون اساسی مطبوعات کمیته مشورتی از Lok سبها در نظر گرفته شد.

این کمیته متشکل از بیش از دو دوجین نمایندگان رسانه های معرفی شده توسط سخنران توصیه Lok سبها دبیرخانه در مورد مسائل مربوط به پوشش رسانه ای و اعتباربخشی به مطبوعات گالری. مطبوعات کمیته مشورتی گذشته تشکیل شده در سال 2016 و در زمان تصدی خود باسابقه در تاریخ 1 اوت سال 2017.

45-عضو GPC شامل Mulayam سینگ یاداو (SP), T, R Baalu, Kanimozhi و رجا (همه DMK), Monty Bandyopadhyay (Trinamool), Adhir Ranjan چودری, Shashi Tharoor و Kodikunnil Suresh (کنگره), رادا موهان سینگ, Jual ارمان, Meenakshi Lekhi P P چودری Satyapal سینگ راما Devi, Heena Gavit, Jagdambika Pal و ریتا Bahuguna جوشی (BJP), Bhartruhari مهتاب و Pinaki Misra (BJD), Nama Nageswara Rao (TRS), Vinayak Raut (شیو سنا), Midhun ردی (YSR کنگره) راجیو Ranjan بارگاه (Janata Dal-U) N K Premachandran (RSP) و Supriya سوله (NCP).

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im