اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه گفت: سازمان بنادر و دریانوردی و وزارت بهداشت در حال غربالگری فرودگاه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در هند. او همچنین تصریح کرد که دولت مواجه نگردند لوازم پزشکی در صورت هر گونه حوادث نامطلوب.

جلسه توجیهی با رسانه ها در دهلی جدید گفت که مناطق مرزی شد به طور مداوم در حال نظارت و غربالگری امکانات در فرودگاه بودند به طور مداوم در حال بروز رسانی برای مقابله با یک وضعیت جدید اگر coronavirus موارد بوجود می آیند. او گفت: پروازهای ورود از بانکوک سنگاپور کوالالامپور و هنگ کنگ به نمایش در خواهد آمد برای موارد جدید.

وزیر بهداشت همچنین گفت که امور خارجی وزارت است و انجام بهترین خود را برای کمک به این رشته هندی خدمه و گردشگران روی عرشه کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی یوکوهاما, ژاپن.

همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus ترساندن: جدا کردن حقایق از داستان

 

وزیر گفت که تا کنون تنها سه مورد بوده است آزمایش مثبت برای COVID2019 از 1,071 نمونه. او گفت که در مجموع 15,991 افراد هستند که به دنبال برای یک دوره 28 روز است که 3,058 را به اتمام 28 روز از مشاهده دوره است. 497 موارد مشکوک شده اند جدا شده است.

نمونه های بالينی از 654 evacuees در Manesar و ITBP اردوگاه نیز آزمایش شده است و همه آنها را پیدا کردم منفی بود.

با اشاره به کروناویروس مواردی که آزمایش مثبت در کشور Harshvardhan گفت که سه مورد مثبت از کرالا همه دانش آموزان هندی از ووهان در چین است.

Harsh Vardhan همچنین گفت که وزارت بهداشت در تماس با مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده و آنها آماده هستند برای کمک به چین با تجهیزات پزشکی برای جلوگیری از شیوع آن گرفته شده زندگی 1,367 مردم تا کنون.

همه 402 مردم نگه داشته و در ITBP قرنطینه مرکز آزمایش منفی و وضعیت آنها پایدار است.

(با ورودی از IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im