MEA احضار سفیر ایران با وزیر دهلی شورش اظهار

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: مارس 3 سال 2020 12:37:21 pm

iran envoy delhi, iran envoy delhi summoned, Iran on CAA, iran on delhi violence, Iran on Delhi riots, Javad Zarif, delhi violence, iran foreign minister on delhi violence وزیر خارجه ایران جواد ظریف ، (AP)

یک روز پس از وزیر خارجه ایران جواد ظریف را محکوم کرد, شورش در شمال شرقی دهلی نووزارت امور خارجی احضار سفیر ایران در دهلی نو علی Chegeni شنبه. طبق منابع یک اعتراض نیز تسلیم در نظر ساخته شده توسط FM ایران در مسائل داخلی هند است.

با محمد جواد ظریف محکومیت “موج سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند” و اصرار مقامات اجازه نمی دهد “بی معنی thuggery” پیروز ایران چهارم شد کشور با اکثریت مسلمان به طور رسمی واکنش نشان می دهند به شورش در دهلی نو.

“ایران محکوم موج سازمان یافته خشونت علیه مسلمانان هند. برای قرن ها در ایران شده است از هند است. ما مصرانه از مقامات هندی برای اطمینان از تندرستی همه سرخپوستان و نه اجازه بی معنی thuggery غالب است. مسیر رو به جلو نهفته در گفت و گو های صلح آمیز و قانون” ظریف توییتی سه شنبه شب ،

قبل از اینکه ایران و اندونزی و ترکیه و پاکستان صحبت کردن در برابر غرب دهلی شورش. مالزی و بنگلادش پیشتر مورد انتقاد قرار CAA و پیشنهادی NRC.

وزارت امور خارجی تا به حال در گذشته رد اظهارات ترکیه و پاکستان است. در مورد ایران و هند را متوقف کرده است و خرید نفت از این کشور تحت تهدید تحریم از ما, اما همچنان به کار در بندر چابهار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>