توسط: PTI | مونیخ | منتشر شده در تاریخ: فوریه 15 سال 2020 3:15:39 pm

“این یک لذت برای گرفتن @SpeakerPelosi. او سازگار پشتیبانی به هند و آمریکا روابط همواره یک منبع بزرگ از قدرت” Jaishankar توییتی.

امور خارجی وزیر S Jaishankar در روز شنبه گفت که ما مجلس نانسی پلوسی را “پشتیبانی سازگار” به هند-ما روابط همواره یک منبع بزرگ از قدرت به عنوان او ملاقات خود در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ.

Jaishankar در اینجا وارد روز جمعه برای معتبر کنفرانس امنیتی که در طی آن او است و انتظار می رود به طرح نمایش هند در مسائل مختلف جهانی نگرانی است.

“این یک لذت برای گرفتن @SpeakerPelosi. او سازگار پشتیبانی به هند و آمریکا روابط همواره یک منبع بزرگ از قدرت” Jaishankar توییتی.

Jaishankar در روز جمعه ملاقات سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی شوالیه هنر و صنعت در حاشیه این کنفرانس است.

دومین روز کنفرانس امنیتی مونیخ برگزار می شود در اینجا از فوریه 14-16, پیشرو در جهان فروم برای بحث بین المللی و سیاست امنیتی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump پرداخت خواهد شد یک سفر رسمی به هند در فوریه 24 و 25 در دعوت از نخست وزیر نارندرا. در علاوه بر این به دهلی نو تهمت نیز بازدید احمدآباد به آدرس مشترک نشست با مودی در یک تازه ساخته شده ورزشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ازدواج خود سفر به هند دیدار خواهد کرد, کشور, برترین رهبران کسب و کار در دهلی نو در تاریخ 25 فوریه در یک پیشنهاد به فشار برای عمیق تر در تجارت و روابط تجاری بین دو کشور است.

در حاشیه کنفرانس امنیتی Jaishankar ملاقات چند تن از دیگر رهبران جهان برای حضور در این دیدار از جمله رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر وزیر خارجه ارمنستان Zohrab Mnatsakanyan.

“لذت برای دیدار با رئیس جمهور دکتر فرانک-والتر اشتاین مایر از آلمان است. همیشه اندیشمندانه در مورد مسائل روز. لذت بردم باز خود را به آدرس کنفرانس امنیتی مونیخ” او توییتی در روز شنبه.

“بسیار خوب جلسه با FM @ZMnatsakanyan از ارمنستان. ما دیرینه تاریخی لینک ها هستند امروز بیان در رشد سیاسی و اقتصادی و همکاری های امنیتی. اعتماد به نفس است که این رابطه نزدیک را بیشتر تعمیق در سال های پیش رو” Jaishankar گفت.

Jaishankar روز جمعه نیز ملاقات دیوید Zalkaliani وزیر امور خارجه گرجستان و وزیر دفاع کشور پرتغال جاو Cravinho.

وی همچنین دیدار خود با همتای لیتوانیایی ها Linkevicius بود و “گرم گفتگو” با او.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im