مک لارن دیدن مسابقه نقطه به عنوان هافبک تیم به ضرب و شتم

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مک لارن دیدن مسابقه نقطه ‘صورتی مرسدس بنز’ به عنوان ماشین به ضرب و شتم در جنگ به بهترین از بقیه پشت فرمول یک را برتر این فصل تیم اصلی Andreas Seidl گفت: در روز جمعه.

صورتی liveried RP20 ماشین به دست آورد نام مستعار خود را از لحظه ای که پوشش می دهد آمد به دلیل بصری شباهت به سال گذشته عنوان برنده مرسدس بالا بردن برخی از سوالات در مورد قانونی بودن آن.

حاکم FIA پاک آن را بدون نگرانی و Seidl گفت: مک لارن که به پایان رسید کلی چهارم در سال 2019 و تعویض به مرسدس بنز قدرت واحد از رنو سال آینده تا به حال هیچ شکایتی.

“در کنار ما وجود دارد به هیچ وجه قصد تسلیم هر گونه اعتراض از آنجا که من فکر می کنم هم وجود دارد که زمینه را برای” آلمان به خبرنگاران گفت: در یک زوم تماس پیش از فصل باز اتریشی جایزه بزرگ.

“مرسدس و مسابقه نقطه را انتخاب کرده اند به رفتن در این مسیر است. صادقانه بگویم من فکر می کنم وجود دارد همچنین در چارچوب قانون به انجام آنچه آنها انجام داد.

“البته من آن را دوست ندارم اما در همان زمان آن را ممکن است در قوانین و مقررات به انجام چیزی شبیه به آن به این نوع از همکاری در شرایط های تونل باد فن آوری و…. وجود دارد هیچ دلیلی برای شکایت.”

مسابقه نقطه اجرا شده توسط کانادا میلیاردر لارنس قدم زدن و با پسر خود لنس مسابقه در کنار مکزیکی سرجیو پرز به پایان رسید هفتم فصل گذشته اما صدا با اعتماد به نفس بعد از تست.

این Silverstone مبتنی بر تیم و همچنین استفاده از مرسدس بنز موتور و انتقال قدرت.

ایالات متحده متعلق به هاس همچنین یک توافقنامه همکاری با فراری در حالی که هنوز جلسه الزامات مورد نیاز برای واجد شرایط به عنوان سازنده.

“من به سادگی فکر می کنم این مهم است برای فرمول یک به قرار دادن توضیحات بیشتر نسبت به آینده مطمئن شوید که وجود دارد برخی از محدودیت ها از آنچه شما می توانید انجام دهید” گفت: Seidl از مقدمات است.

“من احترام زیادی برای چه مسابقه نقطه انجام می دهند ما در گذشته شاهد آنها یک تیم بزرگ…در نهایت من ترجیح می دهم به تمرکز بر روی خودمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>