Mbappé کمتر از 3 هفته بهبود می یابند برای آتالانتا بازی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Paris Saint-Germain ستاره Kylian Mbappé کمتر از سه هفته به بازیابی از شدت خوردگی در سفارش به صورت آتالانتا در لیگ قهرمانان یک چهارم نهایی.

پاری سن ژرمن نقش رایگان-نمره ایتالیایی طرف در اوت. 12 در لیسبون به عنوان بخشی از نهایی هشت نفر را در تک بازی حذفی با فرمت است که به پایان می رسد با نهایی on Aug. 23. پاری سن ژرمن در حال حاضر بدون مهاجم Edinson دیالیزی که آیا تمدید قرارداد خود را هنگامی که آن را تمام شده در پایان ماه ژوئن است.

Mbappé آرامی مجروح در نیمه اول 1-0 برنده بیش از سنت اتین در جام حذفی در روز جمعه شب و تماشای بقیه بازی را از روی نیمکت با یک بند در پای خود را. او سمت چپ Stade de France در عصا.

پاری سن ژرمن گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز شنبه که Mbappé را “جدی راست پيچ خوردگی مچ پا” خواهد بود مجددا در سه روز پس از آزمایشات بیشتر.

سنت اتین مرکز نیم Loïc پرین فرستاده شد خاموش در 30 دقیقه به صورت ناشیانه نرم او را به عنوان او به سرعت از گذشته و Mbappé راست مچ پا به نظر می رسد به زیر دست و پنجه نرم او.

“این فقط ترک یک بیت” Mbappé گفت: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پس از نهایی پاری سن ژرمن به عنوان بازیکن مورد به جمع آوری مدال خود را.

پرین را ناپاک بود بد به پایان رسیده و نه مخرب و مدافع کهنه کار به وضوح نگاه نگران زمانی که Mbappé writhed بر روی زمین است. او همراه Mbappé به عنوان او راه می رفت خاموش میشه.

سنت اتین ارسال Mbappé آن بهترین آرزوها برای بازیابی سریع در یک توییت در روز شنبه که به فرانسه ستاره پاسخ مثبت.

اما پاری سن ژرمن مربی توماس Tuchel ادعا کرد داور قادر به محافظت از خود بازیکنان و عصبانی بود با سنت اتین رویکرد.

“هر کس می بیند ناپاک مانند آن نگران است. البته من نگران” Tuchel گفت: بعد از بازی. “ما بازی سوم برابر سنت اتین و سومین کارت قرمز آنها را دریافت کرده ام و در 30 دقیقه. آن را نمی کند چرا که آنها خسته می شوند.”

آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini نیز آرزو Mbappé هست.

“من صمیمانه امیدواریم که آن را بیش از حد جدی نیست حتی اگر برای لحظه ای به نظر می رسد پس” Gasperini گفت. “Mbappé فوق العاده است, بازیکن کلاس جهانی.”

پاری سن ژرمن می تواند کامل داخلی سه برابر کردن اگر آن ضربه لیون در لیگ قهرمانان اروپا در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>