Mayweather پاکستان به دنبال دایی به عنوان مبارزه بزرگ مربی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Floyd Mayweather که بازنشسته و از بوکس در سال 2017 با 50-0 رکورد روز جمعه گفت او امیدوار تقلید اواخر عمو راجر با تبدیل شدن به یک مربی موفق. Mayweather ارسال شده یک پیام در خود Instagram account همراه با فیلم از او کار خود را با 14 سال برادرزاده.

“من در آموزش و تا کنون کار کرده ام و با مردم با بوکس تجربه, بنابراین ما در حال رشد با هم” Mayweather نوشت.

“اما من به شما قول می دهم من خواهد بود یکی از بهترین مربیان جهان است.”

راجر Mayweather که ماه گذشته در سن 59 آموزش فلوید برای بسیاری از بدون شکست قهرمان حرفه ای. فلوید Sr. نیز آموزش داده شود.

“با توجه به این های اخیر عبور از عموی من راجر من احساس کردم الهام بخش برای کمک به کسانی که در اطراف من همان راه آنها شده است وجود دارد برای من سراسر من بوکس حرفه ای” Mayweather نوشت.

این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه داشته است Mayweather جدا شده و با توجه به او زمان برای اندیشیدن به آینده خود در بوکس.

“در یک زمان که در آن ما باید فاصله خودمان را از دیگران آن را اجازه داده است من برای منعکس کردن در مورد چگونه من می خواهم برای ایجاد یک تفاوت در زندگی مردم و کمک به آنها در رسیدن به اهداف خود,” او نوشت.

“من می خواهم به ترک برداشت در کسانی که در اطراف من و اجازه می دهد آنها را برای دیدن توانایی های بالقوه خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>