شاید Ligue 1 لغو شد کمی بیش از حد به زودی می گوید دیدار

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هافبک موناکو بازیکنان آرسنال احساس می کند تصمیم به انصراف از فصل فوتبال در فرانسه گرفته شده بود کمی بیش از حد به زودی با توجه به کنفدراسیون فوتبال در سراسر اروپا به دنبال راه اندازی مجدد مربوطه فصل است. مقامات فرانسوی اعلام کرد در ماه گذشته است که تمام فعالیت های ورزشی را به حالت تعلیق باقی می ماند در این کشور تا سپتامبر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus. این را دیدم Ligue 1 پایان دادن به ناگهان و پاریس سنت ژرمن که یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

دیدار اظهار داشت: او می داند که چرا این تصمیم گرفته شد اما همچنان نسبت به دیگر لیگ ها در تلاش برای پایان مربوطه فصل است. “این یک تصمیم بزرگ است که ساخته شده و من می توانم درک چرا آنها آن را گرفت. او گفت: beIN SPORTS.

“اما شاید از آن گرفته شده بود کمی بیش از حد به زودی با توجه به بسیاری از لیگ های بزرگ هنوز هم تمام تلاش را از سر گرفت. “اگر چه من به طور کامل درک معنای پشت آن و بهتر است به امن در تمام حساب های, چرا که مهم ترین خانواده و سلامت و امنیت از هر کس و حمایت از این 100 درصد,” او اضافه شده است.

بازیکنان بازگشته اند برای آموزش فردی در انگلستان و اسپانیا و آلمان و دیدار گفت: رویکرد مشابه می تواند گرفته شده در فرانسه است. لیگ برتر, بوندسلیگا و LaLiga در حال حاضر حرکت های آینده طبق برنامه به پایان فصل است که متوقف شده است و از ماه مارس.

“اما شاید ما می تواند در نظر گرفته ایم فردی که در آن شما باید اساسا بدون خطر است. شما در حال دست زدن به هر کسی که شما به هر کسی. ببینید اگر هر کس به نزدیک شدن به فوتبال پشت, بازی های برگزار شده در سراسر جهان” دیدار گفت.

“بدیهی است که آن را بسیار دشوار است و من درک می کنم کسی که نیاز به تصمیم گیری. ما فقط باید به آنچه که آنها به ما گفتن.

“لحظه دشوار در زندگی حرفه ای ما و زندگی شخصی, اما ما فقط باید برای نگه داشتن و همه چیز خوب خواهد شد در آینده برای مطمئن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>