شاید من اشتباه: Eriksson در ترک لاتزیو برای انگلستان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مدیر سابق Sven Goran Eriksson به یاد آورد آن زمان او تصمیم به ترک باشگاه ایتالیایی لاتزیو و نقش با سرمربی تیم ملی.

Eriksson شد یک فرقه رقم در طول چهار سال روی لئامت دادن در لاتزیو به عنوان او آنها را هدایت به سری یک عنوان در فصل 1999-2000 و همچنین به آنها کمک کرد پیروزی دو Coppa Italia غنائم و یک سوپر جام یوفا مدال.

“من باقی مانده لاتزیو فن و بود که قوی ترین تیم من همیشه مربی,” Eriksson گفت, ایتالیایی, ایستگاه های رادیو, رادیو طبق ایمیل های روزانه.

“این شاید یکی از بهترین تیم در جهان است که در آن لحظه. ما برنده آنقدر در سه و نیم سال ما می تواند احتمالا حتی بیشتر بود اما بدون شک من شادترین تجربه حرفه ای.”

او پس از آن به نام انگلستان manager در سال 2001 و هدایت سه شیرها به یک چهارم نهایی از جام جهانی 2002, 2004 یورو و جام جهانی 2006 اما هرگز بیشتر است.

با وجود داشتن انگلستان طلایی نسل در اختیار خود او نمی تواند زمین یک جایزه و انتقاد خود را برای دست زدن در کلاس جهانی هافبک استیون جرارد فرانک لمپارد و Paul Scholes.

با استفاده از سفت و سخت چهار-چهار-دو شکل گیری کمک نمی کند علت خود یا به عنوان انگلستان موفق به استفاده از پتانسیل کامل از بازیکنان ستاره.

“چند بار با خودم فکر کردم آن ممکن است بهتر بوده است به ماندن در لاتزیو و در ایتالیا. اما زمانی که یک پیشنهاد از انگلیس تیم می آید که یک بار در یک عمر” Eriksson گفت.

“من فکر کردم که من نمی توانستم بگویم هیچ و را ام پشیمان آن را برای بقیه زندگی من اگر من تا به حال آن را پایین. شاید من اشتباه, شاید, نمی, چه کسی می داند…آن چه در آن است و ما نمی توانیم آن را تغییر دهید در حال حاضر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>