Mayawati چشمه تعجب سر به دادگاه به 6 MLAs بازگشت از کنگره

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Mayawati را Bahujan Samaj حزب در یکشنبه شب شیرجه بی پروا به Ashok Gehlot در مقابل Sachin خلبان در راجستان اعلام کرد که این حزب نیز رویکرد دادگاه عالی به اصلاح این حزب شش قانونگذاران که ادغام قانونی حزب کنگره در سال گذشته است.

شش قانون گذاران خواسته بود سخنران CP جوشی به نظر BSP قانونی برای در هم ادغام شده به کنگره در ماه سپتامبر سال گذشته یک درخواست بود که بی درنگ پذیرفته شده توسط CP Joshi. این عیب به حال riled BSP رئیس Mayawati که تا به حال راه اندازی تیز حملات در Gehlot برای tramp, BSP, هر چند آن را به حال شده است حمایت خود را از دولت است.

این دومین بار در یک دهه است که وزیر Ashok Gehlot بود اغوا شده Mayawati نمایندگان مجلس برای حزب خود را. در ترم قبل به عنوان رئیس وزیر Gehlot شده بود قادر به به طور مشابه متقاعد کردن تمام شش قانونگذاران از Mayawati حزب برای پیوستن به کنگره است.

سال گذشته القایی از شش BSP قانونگذاران قرار داده شده در این کنگره به راحتی بر اکثریت علامت 101. Gehlot نیز به حمایت از 12 از 13 مستقل قانونگذاران و 5 قانون گذاران از احزاب کوچکتر.

Gehlot شکست ناپذیر به نظر می رسد. اما Sachin خلبان معاون خود در دولت و راجستان کنگره ارشد تا در اوایل این ماه به حال ایده های دیگر. خلبان منتقل جیپور اوایل این ماه با گروهی از قانونگذاران در میان buzz که او همراه با بی جی پی تلاش برای پایین کشیدن Gehlot دولت است.

کنگره منتقل سریع اخراج خلبان از خود و موقعیت خود را در حزب و دولت و درخواست سخنران CP Joshi شروع به رد صلاحیت دادرسی علیه او و 18 قانونگذاران حمایت او.

شورش آیا نایاب Gehlot دولت قدرت در مجلس; دولت کنگره را تا به حال 125 اعضا در 200 عضو مجمع تا اواخر ماه گذشته. اما با بسیاری از حساب او به نظر می رسد به یک اکثریت شکننده.

Mayawati بود توییتی او اولین بیانیه ای در راجستان بن بست 9 روز پیش ریختن خشم خود را در Ashok Gehlot برای سرقت او قانونگذاران بهره برداری از گوشی های رقبا و خواستار آن است که فرماندار تحمیل حکومت مرکزی در راجستان. و سپس یک کلمه نیست.

این یک BJP مجلس مادان Dilawar که در نهایت با نزدیک شدن دادگاه عالی در هفته گذشته به چالش کشیدن ادغام. Dilawar دادخواست همچنین تاکید کرد که سخنران CP جوشی که با صدور اعلامیه به خلبان و تیم خود را در عرض چند ساعت از دریافت یک شکایت از این کنگره شد و در عین حال به تصمیم می گیرید BSP شکایت ثبت شده در سال گذشته که خواسته برای رد صلاحیت رسیدگی برابر 6 BSP قانونگذاران که عضو کنگره است.

BSP نقل مکان کرد و در نهایت یکشنبه شب اعلام کرد که شش MLAs – شمارش به عنوان کنگره MLAs توسط مجلس – تا به حال شده است به کارگردانی علیه Gehlot دولت در رای اعتماد. بخشنامه صادر شده توسط BSP دبیر ساتیش چاندرا Misra گفت: شش قانون گذاران که سخنران CP Joshi منظور ادغام BSP قانونی حزب به کنگره غیر قانونی بود چرا که وجود داشته است هیچ گونه ادغام ،

Mayawati حزب همچنین گفت که BSP خواهد حرکت به بالا در دادگاه در برابر بلندگو سفارش اما نشان داد که در آن تا به حال ساخته شده ذهن خود را اگر آن را باید فایل نرم افزار برای تبدیل شدن به یک حزب در جریان رد صلاحیت پرونده یا فایل تازه دادخواست.

BSP تلاش به اب راه رفتن را به سیاسی ردیف در آمد در زمانی که Ashok Gehlot شده است به خصوص تلاش برای به دست آوردن فرماندار Kalraj Mishra به تشکیل مجمع به طوری که کنگره دولت می تواند در صورت اعتماد رای دادن. Gehlot مدعی حمایت از 102 قانونگذاران فقط یک صندلی بیش از اکثریت علامت 101. کنگره رهبران نگران هستند که اگر Gehlot نیست برای اثبات اکثریت به زودی خلبان یا بی جی پی می تواند موفقیت در برگشتاندن از یک زن و شوهر از قانونگذاران و کاهش دولت به اقلیت.

این اکثریت شکننده نیز برگ دامنه برای BSP به نقش حیاتی را Gehlot خوابی و اگر دادگاه عالی در نهایت قوانین در آن نفع و حتی بازی kingmaker در راجستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>