‘ممکن است هرگز دوباره هیجان زده در مورد یک جمعیت آمریکا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هند بازدید

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روز پس از سفر خود به هند, رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف نشده ستایش هند نارندرا نخست وزیر و جمعیت عظیم که تبدیل به استقبال او.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که پرداختن به یک رالی در کارولینای جنوبی روز شنبه در صحبت در مورد Motera ورزشگاه در احمدآباد که در آن دهها هزار نفر از مردم تبدیل شده تا برای شنیدن حرف های او همراه با نخست وزیر مودی.

به عنوان او صحبت در مورد “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد, رییس جمهور آمریکا گفت او به مرحله با نخست وزیر مودی که یک “مرد بزرگ” و “دوست توسط مردم هند است.”

“و ما تا به حال یک چیز شگفت انگیز است. و من در رفت و در اینجا مشکل است. این است که یک جمعیت بزرگ. و به طور معمول من می خواهم به صحبت کردن در مورد جمعیت, به خاطر من جمعیت مثل هیچ کس اما من فقط از 140 و یا 50 یا 60 ، 000 مردم و در حال حاضر من در اینجا آینده” رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

“من ممکن است هرگز دوباره هیجان زده در مورد یک جمعیت پس از رفتن به هند است. این فکر می کنم آنها باید 1.5 میلیارد نفر است. ما 350 بنابراین ما در حال انجام به خوبی من به شما بگویم چه اما من عاشق این جمعیت و دوست دارم که جمعیت بیش از حد… که واقعا ارزشمند سفر,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسیده بود هند در فوریه 25, همراه, همسر, Melania Trump و هیئتی برای حدود 36 ساعت بازدید. او برای اولین بار متوقف شد احمدآباد پس از آن او رفت و برای دیدن تاج محل در اوتار پرادش را آگرا است.

رئیس جمهور تهمت و Melania بازدید دهلی نو در آخرین مرحله از سفر خود را. رئیس جمهور ایالات متحده نشستم با نخست وزیر مودی در روز سه شنبه برای هیئت در سطح ایران است که در طی آن هند و امریکا امضا سه موافقت نامه.

بازدید کنندگان تحت درمان قرار گرفتند به اسراف ضیافت به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind قبل از آنها به سمت چپ برای ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>