ممکن است هرگز دوباره هیجان زده در مورد یک جمعیت پس از هند بازدید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 1 مارس سال 2020 9:03:47 am

Donald Trump, Donald Trump India visit, Donald Trump Namaste Trump, Donald Trump on PM Narendra Modi, Trump in India, India US ties رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, بانوی اول, Melania Trump, و نخست وزیر نارندرا می رسند برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد(AP)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: در یک گردهمایی در ایالت کارولینای جنوبی که “آن را سخت به شاداب” پرداختن به یک تجمع با پانزده هزار نفر پس از شاهد جمعیت در احمدآباد را Motera ورزشگاه در اوایل این هفته.

“من با نخست وزیر هند مودی. بزرگ مرد دوست توسط مردم هند است. و ما تا به حال یک چیز شگفت انگیز است. و من در رفت و در اینجا مشکل است. این است که یک جمعیت بزرگ. و به طور معمول من می خواهم به صحبت کردن در مورد جمعیت, به خاطر من جمعیت مثل هیچ کس اما من فقط از 140 و یا 50 یا 60 ، 000 مردم و در حال حاضر من از آمدن به اینجا. این چه محل برگزاری 15? آن را سخت به شاداب. شما را در درک که ؟ ” او گفت:.

“من ممکن است هرگز دوباره هیجان زده در مورد یک جمعیت پس از رفتن به هند است. این فکر می کنم آنها باید 1.5 میلیارد نفر است. ما 350 بنابراین ما در حال انجام به خوبی من به شما بگویم چه اما من عاشق این جمعیت و دوست دارم که جمعیت بیش از حد. به شما بگویم که آنها یک عشق بزرگ برای … آنها یک عشق بزرگ است. آنها یک رهبر بزرگ و آنها را به یک عشق بزرگ برای مردم این کشور است. که واقعا ارزشمند سفر” رئیس جمهور ایالات متحده اضافه شده است.

او در نخستین سفر خود به هند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود همراه با همسرش, Melania Trump و هیئتی. دختر خود را Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر نیز همراه او بودند. طی 36 ساعت بازدید رئیس جمهور تهمت و بانوی اول حضور در رویدادهای مختلف و بازدید از دو شهر — احمدآباد و آگرا — علاوه بر پایتخت ملی هند است.

Explained: Reading the Donald Trump's visit to India دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ساعت مودی در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد (کاخ سفید)

در احمدآباد او استقبال نارندرا نخست وزیر. بعد رئیس جمهور ایالات متحده خطاب به “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در احمدآباد را Motera ورزشگاه همراه با ساعت مودی که در آن هر دو از رهبران جنبش رو به رشد روابط بین دو کشور.

این Trumps سپس پرواز را به آگره به بازدید از تاج محل و در نهایت به دهلی نو است. رئیس جمهور ایالات متحده دریافت کرد مراسم استقبال در Rashtrapati Bhavan صبح روز سه شنبه. پس از این او نشستم با نخست وزیر مودی برای هیئت در سطح مذاکرات در طول آن سه موافقت نامه نهایی شد.

در آمریکا رئیس جمهور را در سفر به هند دهلی نو شاهد در مقیاس خشونت بیش از تابعیت (متمم) قانون. وقتی پرسیده شد که در مورد قانون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مورد بحث نیست که با نارندرا نخست وزیر و “من می خواهم به ترک که به هند“. در مورد خشونت در دهلی نو گفت: “من شنیده ام که, اما من نمی بحث در مورد آن با او (مودی).” حداقل 42 نفر کشته شده اند و در درگیری ها در پایتخت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>