توسط: اکسپرس سرویس خبری | Kolkata | منتشر شده در تاریخ: 6 فوریه سال 2020 4:16:26 am

West Bengal Legislative Assembly, West Bengal Legislative Assembly Budget session, Budget session of West Bengal Legislative Assembly, India news, Indian Express صحبت با خبرنگاران فرماندار گفت: باید وجود داشته باشد هر گونه درگیری بین او و دولت و هر دو طرف نیاز به تطابقی از دیگر نقطه نظر.

West Bengal فرماندار Jagdeep Dhankhar روز چهارشنبه گفت که وجود دارد می تواند اضافه و یا حذف به آدرس او برنامه ریزی شده است برای ارائه به غرب بنگال مجلس در تاریخ 7 فوریه که علامت شروع از بودجه دولت ،

صحبت با خبرنگاران فرماندار گفت: باید وجود داشته باشد هر گونه درگیری بین او و دولت و هر دو طرف نیاز به تطابقی از دیگر نقطه نظر. “فرماندار ia مورد نیاز برای ارائه یک سخنرانی در مجلس ایالتی در تاریخ 7 فوریه. یک پیش نویس از این آدرس در دسترس ساخته شده به من پس از تایید توسط دولت. که من در نظر گرفتن. اگر من ترک یک موضوع یا یک علاوه بر این, من آن را در یک شیوه ای رسمی,” Dhankhar گفت.

دولت روز دوشنبه تا به حال تصویب یک پیش نویس از فرماندار گفتار در آغاز از بودجه جلسه در تاریخ 7 فوریه و ارسال آن را به او. با این حال منابع گفت: فرماندار است نه بیش از حد خوشحال با پیش نویس ارسال توسط دولت.

“و حتی اگر وجود دارد نقاط مختلف از این دیدگاه است که می تواند ما را به یک سطح از رویارویی است. است که (ما) به تطابقی از هر یک از دیگر نقطه نظر نگه داشتن تنها یک چیز در ذهن — قانون اساسی هند و رفاه, دولت, مردم آن و توسعه آن” Dhankhar گفت.

بودجه دولت شروع جلسه با فرماندار گفتار. با فرماندار بودن در مواجهه با دولت دوم گرفته شده نرمتر رویکرد نسبت به Dhankhar.

در طول چند روز گذشته وزرا و بوروکرات های بالا و بازدید راج Bhavan به برگزاری بحث و گفتگو با فرماندار در سخنرانی خود و دارایی لایحه.

دولت آموزش و پرورش و امور مجلس وزیر Partha Chatterjee به نام فرماندار دو بار در حالی که وزارت امور خارجه و وزیر صنایع Amit میترا نیز یک بار او را ملاقات نمود.

منابع گفت: فرماندار خواسته است تا دولت به او نشان می دهد دارایی لایحه قبل از او می تواند خود را توشيح آن است. به طور سنتی, فرماندار می دهد موافقت خود را به امور مالی لایحه مطرح شود در مجمع. با Dhankhar مایل در غیر این صورت دولت ساخته شده است آن را به او روشن که آن را نمی تواند او را نشان می دهد دارایی لایحه قبل از آن مطرح در مجلس است.

منابع در وزارت امور خارجه دبیرخانه گفت که دولت موافقت کرده است که نشان می دهد این بخش مهم از امور مالی لایحه به فرماندار اما دومی درخواست کرده است که کل محتوای این لایحه بود در دسترس ساخته شده به او. دارایی بیل است که میله میله به مطرح در دولت و مجلس در فوریه 10.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im