Maurizio Sarri بافل چلسی یو پی اس و فراز زندگی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوونتوس مربی Maurizio Sarri می گوید او “بهت زده” توسط تیم خود را به یو پی اس و فراز زندگی پس از کوبید به او دیگری سوار های rollercoaster در یک 3-3 قرعه کشی در برابر ساسوئولو. تورین کنار هفت نقطه روشن با پنج بازی در سمت چپ هنوز در دوره بی سابقه نهم پی در پی عنوان شده است اما به همان اندازه به اینتر میلان در تضاد فرم و لاتزیو اخیر سقوط به عنوان نتایج خود را.

“در زمان ما تصور داشتن پتانسیل بسیار بالا و در زمان های دیگر این تیم مرا بهت زده از آنجا که آنها اجازه می دهد که مخالفان برای رسیدن به منطقه ما به راحتی گفت:” Sarri.

یوونتوس برنده قبلی خود پنج عناوین زیر Massimiliano اتلتیکو که تیم بودند کارآمد اما اغلب فاقد درخشش. Sarri استخدام شد به آنها را بیشتر سرگرم کننده است که او انجام داده است اما نه کاملا در راه یوونتوس برای bargained شود.

در آخرین سه بازی یوونتوس را به ثمر رساند و هفت گل خورده نه گرفته و دو نقطه است. آنها دو بار حیف و میل دو هدف منجر می شود در این فرآیند است.

“بعد از ما رفت و 2-0 پیش رو ما باید سسولو در نیمی از زمین با نگه داشتن اختیار” گفت: Sarri. “اما ما پاره رو به جلو در تلاش به اهداف نمره با دو عبور و خروج از فاصله 30 تا 40 متر (در هافبک) که منجر به یک به پایان بازی.

“این اتلاف انرژی — ما نیاز به دریبل بیشتر به نگه داشتن مخالفان در نیمه خود را.”

کریستیانو رونالدو بود نه خود معمول خود با Gazzetta dello Sport اعطای پنج بار بازیکن جهان سال ‘پنج نفر از 10’ – بالاترین در Juve تیم.

“او از دست رفته یک گل خالی (البته از راه دور) تلف کمک از Danilo و یکی توسط فدریکو Bernardeschi و تا به حال یک شات بود که نجات داد” آن گفت:.

Juve سرب می تواند کاهش به شش امتیاز اگر اینتر میلان برنده شدن در پایین سمت SPAL بعد در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>