“ماده مربوط به آزادی’: SC به شنیدن درخواست برای رایگان Omar عبدالله در این هفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دیوان عالی کشور در روز دوشنبه کاهش یافته است به قبول این مرکز استدلال در برابر درخواست ثبت شده توسط سارا عبدالله خلبان به چالش بازداشت برادرش عمر عبدالله و ذکر شده در مورد جلسه نهایی در روز پنج شنبه.

KK Venugopal, این مرکز را به قانون افسر گفته بود این نیمکت که سارا عبدالله خلبان به حال نشان داده هر دلیلی برای نزدیک شدن به دادگاه عالی در وهله اول اما به طور مستقیم در آینده به دیوان عالی کشور.

“این موضوع مربوط به آزادی” نیمکت رهبری عدالت آرون Mishra مشاهده پاسخ رد دادستان کل Venugopal مخالفت به بالا دادگاه این حکم ازادی دادخواست در مورد سابق J&K وزیر و همایش ملی رهبر.

عدالت Mishra اشاره کرد که یکی دیگر از مورد مشابه بود انتظار قبل از دادگاه بالا اشاره به این طومار به چالش کشیدن بازداشت جامو و کشمیر مردم حزب دموکرات رئیس Mehbooba مفتی. مشخص نیست اگر قضات را بشنود دو مورد با هم.

سارا عبدالله خلبان به چالش کشیده بود برادر او را بازداشت تحت جامو و کشمیر امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) ماه گذشته پس از 49 ساله رئیس سابق وزیر رزرو شده بود در فوریه 5 تحت PSA.

عمر عبدالله بازداشت شد در ماه اوت سال 2019 زمانی که مرکز نسخ ماده 370 قرار می گیرد و در دره کشمیر در حالت قفل. بازداشت او در سال 2019 شد در بخش 107 از قانون آئین دادرسی کیفری که سبب اجرایی دادرس به منظور یک فرد برای اجرای قرضه “برای حفظ صلح”.

درست قبل از او بازداشت شد و به پایان می رسد در ماه فوریه سال 2020 دولت صادر تازه منظور تحت PSA است که اجازه می دهد تا مقامات برای بازداشت یک فرد بدون محاکمه برای مدت حداکثر دو سال است.

در جسم [به معنای واقعی کلمه به معنی تولید بدن] درخواست سارا دعا برای سفارشات برای تولید عبدالله در دیوان عالی کشور است. او استدلال کرد که او بندهاى صلح و وجود شواهد برای اثبات همان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>