ماتورا پلیس: مالک و مدیر ‘غیر قانونی’ dharamshala رزرو

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manish Sahu | لکنو | منتشر شده در تاریخ: مارس 21, 2020 9:38:08 am

Mathura Police, Mathura Police book owner of dharamshala, Mathura dharamshala, coronavirus cases in UP, coronavirus UP, coronavirus India, India news, Indian Express این dharamshala صاحب Ramesh Chandra Agarwal و مدیریت Ram, Prakash Tiwari — ساکنان, Madhya Pradesh —بودند رزرو در بخش 7 از خارجی ها عمل می کنند در یک مورد ثبت در Goverdhan ایستگاه پلیس. (بازنمودی تصویر)

این ماتورا پلیس رزرو مالک و مدیر یک dharamshala به اتهام عدم ارائه اطلاعات در مورد 20 اتباع روسی که اقامت وجود دارد برای پنج روز گذشته. پلیس گفت که این مدیر نیز گفته موفق به تولید اسناد قانونی مورد نیاز برای کار dharamshala.

خارجی ها تست شد برای رمان coronavirus و مجاز به ترک ماتورا پس از گزارش معلوم شد که منفی است. همه آنها را حمل اسناد و مدارک معتبر, پلیس گفت:.

این dharamshala صاحب Ramesh Chandra Agarwal و مدیریت Ram, Prakash Tiwari — ساکنان, Madhya Pradesh —بودند رزرو در بخش 7 از خارجی ها عمل می کنند در یک مورد ثبت در Goverdhan ایستگاه پلیس. Goverdhan شو Lokesh Bhati گفت: محلی واحد اطلاعات (لیو) تسلیم FIR بیان کرد که آنها مطلع شدند مورد غیر قانونی dharamshala در حال اجرا از یک خانه واقع در پوش محل Parikrama Marg.

بازداشت شده است محل نشده است مهر و موم شده و پلیس در حال انتظار برای Ramesh Chandra به ثبت اظهارات خود Bhati گفت. او گفت: آنها در عین حال به منظور بررسی سال که dharamshala راه اندازی شد. پلیس گفت که یک تیم از گروه پزشکی بعد sanitised ساختمان.

“آنها (خارجی ها) اجازه داده شد برای رفتن تنها پس از گزارش پزشکی تایید کرد که آنها مناسب هستند” گفت: Goverdhan دایره افسر developerworks.

هنگامی که پلیس رسید dharamshala چهار مدیر به آنها گفت که باید 12 اتاق و 10 اشغال شد — هر هزینه 500 تومان. “پلیس بررسی اتاق و پیدا 20 خارجی — همه از روسیه — اقامت داشتند وجود دارد پس از 15 مارس. Ram, Prakash موفق به نشان دادن هر گونه اسناد معتبر حاکی از این است که این محوطه است که برای استفاده از یک dharamshala. صاحب ملک Ramesh Chandra Agarwal نمی شد در حال حاضر” شو گفت.

ماتورا گردشگری افسر D K Sharma وجود دارد گفت: حدود 400 هتل ها و dharamshalas در این شهرستان وجود دارد اما یک کاهش در تعداد گردشگران با توجه به coronavirus را بترساند. این ISCKON معبد بسته است تا 31 ماه مارس و چند تن دیگر معابد نیز بسته شد, او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>