توده آزمایش کلیدی برای مبارزه با COVID-19, هند, هیچ جا در بازی: راهول گاندی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در: آوریل 14, 2020 4:59:48 pm

rahul gandhi on coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus news, covid-19 news, mass testing, ppe kit, india news, indian express در نظر گرفتن به, توییتر, راهول گاندی گفت که هند در حال حاضر در این شرکت از کشورهایی مانند لائوس, نیجر و هندوراس با توجه به سطح پایین تست برای عفونت کروناویروس. (عکس)

در یک روز نخست وزیر نارندرا تمدید مستند در سراسر کشور تا مارس 3, کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه گفت: توده تست برای coronavirus شد کلید برای مبارزه با گسترش آن اما این کشور در حال حاضر “هیچ جا در این بازی”.

ساعت پس از نخست وزیر نارندرا مودی گفت که هند در موقعیت بسیار بهتری نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در COVID-19 مبارزه راهول گاندی گفت: هند در حال حاضر در این شرکت از کشورهایی مانند لائوس, نیجر و هندوراس با توجه به سطح پایین تست برای COVID-19.

“فقط با 149 آزمون در هر میلیون سرخپوستان ما در حال حاضر در این شرکت از لائوس (157) نیجر (182) & هندوراس (162),” گاندی توییتی. گاندی نیز harped است که هند “تاخیر در خرید تست کیت و در حال حاضر به شدت از آنها”.

در ضمن در جلسه توجیهی روزانه Dr R Gangakhedkar از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: آنها تا به حال یکی دیگر از دریافت قسط برای RT-PCR کیت که کفایت خواهد کرد این کشور برای یک دوره طولانی از زمان. “علاوه بر این ما در حال سفارش به حدود 33 لاخ کیت برای RT-PCR (Reverse Transcription-Polymerase Chain Reaction) و 37 لاخ سریع کیت در حال انتظار در هر نقطه در زمان,” او گفت:.

این COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده عبور کرده 10,000-علامت گذاری در هند است که شامل بیش از 300 مرگ و میر اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

در 25 دقیقه آدرس به ملت PM مودی گفت: فاز دوم این مستند را ببینید بیشتر اقدامات سختگیرانه تر و تازه دستورالعمل خواهد بود صادر شده در روز چهارشنبه. “پیروی از قوانین از مستند مدار تا مارس 3, اقامت که در آن شما در حال ایمن ماندن…اگر هند نمی خواهد که اتخاذ یک رویکرد جامع اگر یک رویکرد یکپارچه بود و نه آغاز, هند, وضعیت می شده اند متفاوت (در مقایسه با بسیاری از کشورهای توسعه یافته). روشن است از تجارب چند روز گذشته که مسیر ما را انتخاب کرده اند درست است” PM مودی گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>