ماسک, درجه حرارت چک مشتریان سیاهههای مربوط به علامت گذاری جدید طبیعی ” در آمریکا رستوران

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

با کارکنان با پوشیدن ماسک, چک کردن مشتریان درجه حرارت و با استفاده از یکبار مصرف کاغذی جای تشک برخی از کشور بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات به عنوان متحده سست تر coronavirus محدودیت. اما بسیاری از eateries باقی مانده بسته در میان نگرانی های ایمنی و واکنش جامعه.

رستوران در گرجستان و تنسی و, Anchorage, آلاسکا, استقبال شام بازگشته, البته به صورت های مختلف و ناهار خوردن در تجربه تر از قبل همه گیر مجبور رستوران ها برای بستن یا محدود کردن خدمات خود را به خارج و تحویل.

در لوئیزیانا فرماندار گفت: رستوران ها اجازه خواهد داشت به صندلی مردم خارج شروع جمعه هر چند بدون صبر خدمات در جداول.

در گرجستان ناهار خوردن در خدمات و فیلم نمایش فیلم اجازه داده شد برای از سرگیری چند روز پس از برخی از کسب و کارهای دیگر از جمله آرایشگری ورزشگاه تو مغازه ها و ناخن سالن شروع به دیدن مشتریان جمعه.

“ما در حال نشئه به آنها گفت:” کریس Heithaus که موفق 87 وفل خانه رستوران ها. “بسیاری از مردم فکر می کنم می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی خواهد بود که اجتماعی فاصله و تمام. اما آنها خواهد بود قادر به خوردن غذا در داخل رستوران.” در محبوب زنجیره ای شناخته شده برای هش براون صبحانه و توانایی خود را به ماندن در مواجهه با بلایای طبیعی “طبیعی” شامل کارکنان پوشیدن ماسک غرفه بسته به نگه داشتن مشتریان از هم جدا و سنتی پلاستیکی جای حصیر منوها جایگزین کاغذ منوها.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ هفته گذشته اعلام کرد که او را به استراحت محدودیت با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای بالقوه افزایش عفونت و مخالفت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمپ صادر شده 39 مورد نیاز است که رستوران ها باید, دنبال, از جمله رعایت حد 10 مشتریان در هر 500 متر مربع و تضمین این که همه کارکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

لنگرگاه شروع اجازه می دهد رستوران ها سالن مو و دیگر خرده فروشی مکان برای دوشنبه و سه روز پس از استراحت در آلاسکا شروع آرامش محدودیت. صندلی باید محدود به 25 درصد از ظرفیت و فقط اعضای همان خانواده می تواند نشستن در یک جدول.

ورود به سیستم با هر مشتری اول و آخر نام و نام خانوادگی و شماره تلفن تماس و باید حفظ شود توسط رستوران نگه داشته و به مدت 30 روز در صورت نیاز برای تماس با ردیابی. همه کارکنان باید از پوشیدن پارچه ماسک صورت و مشتریان را تشویق به پوشیدن آنها را مگر برای خوردن.

در تنسی مقامات دولت مجاز رستوران ها برای بازگشایی در سال 89 از تنسی 95 شهرستانهای شروع دوشنبه. در تونی گور را کوه دودی کباب و گریل در سویرویل تنها چند جداول ناهار خوردن در مهمان آمده بود در بعد از ظهر دوشنبه و هر کسی که شام میخورد — و همچنین کارکنان — تا به حال به درجه حرارت خود را چک با یک دماسنج مادون قرمز تفنگ.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

“همه واقعا عالی بوده در مورد که بخشی از آن” رستوران مدیر کل Keith Carter گفت: متوسط چک. “ما که ما باید برخی از افرادی خواهد بود که در نوع خود عجیب و غریب.’ من فکر می کنم آنها را ببینید که آن را فقط یک احتیاط.” در مدیسون کوچک antebellum شهر در گرجستان حدود 96 کیلومتر از آتلانتا مدیسون ریز ریز خانه مشبک در زمان مشابه احتیاطی مراحل.

کارکنان قرار big blue X علائم در برخی از جداول و حذف صندلی به کاربران اجازه می دانم که آنها نمی تواند نشستن وجود دارد. هنگامی که کارکنان می رسند آنها را به درجه حرارت خود را ضبط و آن را روی یک تخته سفید است که قابل مشاهده برای مشتریان.

رستوران فقط حدود شش جداول از مردم برای ناهار خوردن در ناهار سرویس به گفته مدیر کل مریم Spoto.

“هر مشتری که می آیند در اینجا به تشکر ما برای باز بودن اما متاسفانه آن را واقعا آهسته” Spoto گفت.

بسیاری دیگر از رستوران تصمیم گرفت آن را هنوز زمان برای بازگشایی شده است. دنیس مک کینلی در حال برنامه ریزی برای باز کردن دو تا از این سه شاخه از Atlanta-منطقه رستوران اصلی هات داگ کارخانه. اما صبح روز دوشنبه او تصمیم گرفت برای باز کردن پس از همه, به نقل از جامعه مخالف است.

McKinley برآورد او حدود 40 تماس بیش از آخر هفته از سیاستمداران, رهبران جامعه و مشتریان اصرار او را به بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات.

“در نهایت اصلی هات داگ کارخانه آن را نمی تواند بدون جامعه حمایت بنابراین من احساس مهم بود که به عقب نگه دارید و صبر کنید,” او گفت:.

او قصد دارد به صبر کنید تا زمانی که دولت و مقامات محلی در همان صفحه. در عین حال کارکنان خود را همچنان به کار بر روی takeout و تحویل سفارشات.

کالینز چهارم آنتونی Debreceny را در کافه و بار در ساوانا در مرکز شهر تاریخی منطقه باقی مانده بسته دوشنبه به همراه سه رستوران دیگر او صاحب. Debreceny گفت: بسیاری دیگر از رستوران او می داند نیز برگزاری, به خصوص کسانی که تکیه بر گردشگران برای بسیاری از کسب و کار خود را.

“مشتریان آماده نیست,” Debreceny گفت. “امروز را برای رفتن به یک تست جالب. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال انتظار برای دیدن آنچه که رسانه های اجتماعی واکنش چگونه خواهد بود.” در حال حاضر Debreceny گفت: او نمی پیش بینی بازگشایی تا اواخر ماه ژوئن است. او نمی خواهید به خطر نیاز به تعطیل همه را دوباره و دوباره و نیاز به رنج می برند برای بار دوم به قیمت از دست دادن هر گونه مواد غذایی فاسد شدنی در رستوران’ یخچال و فریزر و اگر عفونت دوباره بجای اول برگشتن.

از همه بدتر او گفت: باز خواهد بود بیش از حد به زودی و با داشتن یکی از رستوران خود را سرزنش برای آلوده کردن یک مشتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>