عزاداران braved هر دو coronavirus نگرانی و گرما در روز سه شنبه برای ادای احترام خود را به اواخر نماینده John Lewis, اولین بار, سیاه, مجلس به دروغ در دولت در کنگره برجک.

جمعیت بودند نازک و خطوط وجود ندارد تا حدی به دلیل درجه حرارت بالا. اما کسانی که آمد گفت: این مهم بود که شخصا افتخار یک حقوق مدنی آیکون که فوت کرد فقط به امریکا بود و مقابله با دیگر ملی حساب بیش تثبیت نژادی گناهان.

“او ارزش این ویروس در معرض خطر و ارزش هر قطره عرق” گفت: Alicia پترسون 66 که از مریلند با سه نسل از خانواده اش به مشاهده لوئیس’ پرچم-بخور تابوت.

“او سخت کار می کرد برای همه ما است و او سزاوار این و بیشتر.” لوئیس درگذشت جولای 17 سرطان در سن 80. طولانی خدمت گرجستان کنگره در بخشی از مارتین لوتر کینگ مارس 1963 در واشنگتن است. او موفق به دریافت مدال آزادی در سال 2011 توسط باراک اوباما و سیاه برای اولین بار نماینده مجلس به دروغ در دولت در کنگره برجک.

با تقریبا هیچ خط بعد از ظهر سه شنبه ده ها تن از بازدید کنندگان قادر به معطل شدن و گرفتن عکس خارج از کنگره.

بسیاری از آورده چتر برای جلوگیری از آفتاب تابستان. شبح از Covid-19 همه گیر آویزان بیش از همه جنبه های عزاداری. در علاوه بر این به صورت پوشش است که اعلام شد اجباری در خارج از منزل توسط واشنگتن شهردار موریل Bowser نقطه های زرد بر روی زمینه یادآوری عزاداران به پایه 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا.

به جای یک کتاب مهمان برای نوشتن در, عزاداران می تواند با اسکن کردن یک کد در تلفن های خود را و ارسال پیام در یک مجازی تسلیت کتاب. تابوت خود را در بالای پله در سمت شرق ساختمان کاپیتول در حالی که عزاداران محدود شد به پایین از مراحل.

“من فقط احساس من تا به حال به آمده و پرداخت من احترام می گذارد” گفت: فیلیپ استس 53 سال, برنامه ریز شهری و DC ساکن ، “این یک نسل گذشت و آن را احساس می کند واقعا مهم است در حال حاضر با این کشور علاقه در پیشبرد برابری نژادی و عدالت اجتماعی است.” متولد نزدیکی تروی, آلاباما, لوئیس بود در میان اصلی آزادی سواران گروهی از فعالان جوان که سوار تجاری مسافری اتوبوس و سفر از طریق تفکیک Jim Crow جنوبی. آنها حمله و ضرب و شتم در بسیاری از توقف در طول راه توسط شهروندان و مقامات به طور یکسان. لوئیس جوانترین و آخرین زندگی از کسانی که صحبت بر روی پله های بنای یادبود آبراهام لینکلن در ماه مارس در واشنگتن است.

“او وجود دارد برای آغاز آن گفت: Jay Stegall, 33 سال پیش در دانشگاه آمریکایی فارغ التحصیل و دانشجو و آتلانتا مادری که با دو خواهر و 4-year-old daughter. “من فکر کردم آن مهم است برای آنها را به دیدن این.” یکی از لوئیس’ final عمومی ظاهر شد ژوئن 7 سفر به گوشه ای از 16 و ثانیه خیابان ها در مقابل کاخ سفید است. تقاطع بود که مرکز از چند روز درگیری و بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند بود فقط تغییر نام داد Black Lives Matter پلازا توسط Bowser خود.

“این واقعا شگفت انگیز و شاعرانه لحظه” Stegall گفت. “من فکر می کنم این مهم است که او زندگی می کردند به دیدن یک تجدید حیات از آنچه او آغاز شده است. در حال حاضر زمان آن را به پایان برساند.” زمانی که لوئیس’ تابوت وارد دوشنبه در پایگاه مشترک اندروز در مریلند از کاروان متوقف شد در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا به عنوان آن را از طریق زخم واشنگتن قبل از ورود به کنگره.

قابل توجه غایب بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که با قلم روز دوشنبه عاطفی مراسم بزرگداشت Lewis. معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش, کارن, پرداخت احترام خود را در روز دوشنبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد شرکت کنند.

این جفت ارز در حال آشکارا خصمانه رابطه: مغلوب ساختن پیشی جستن به نام لوئیس’ آتلانتا کنگره منطقه “جرم و جنایت آلوده” در حالی که لوئیس بارها مورد انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن نژادی تفرقه تاکتیک و یک بار سوال خود را مشروعیت خود به عنوان رئیس جمهور. چند عزاداران گفت: تهمت بود نه از دست رفته است.

“این امر می شده اند معتبر است. این امر درست شده است عکس دیگری op برای او” Stegall گفت. “او قطعا نمی توانست درک معنای لحظه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im