Mary Kom معافیت قرنطینه پروتکل میان coronavirus ترساندن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در میان وحشت بیش از یک امکان جامعه انتقال رمان coronavirus آن آمده است به جلو که آس بوکسور و Rajya سبها MP Mary Kom شکست 14 روز در قرنطینه پروتکل که در محل قرار داده است توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و دولت ها در سراسر جهان است. Mary Kom که تا به حال در رقابت های آسیا-اقیانوسیه مقدماتی المپیک در عمان, اردن به خانه بازگشته بود مارس 13 و قرار بود در انزوا به مدت حداقل 14 روز در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

اما در مارس 18, او با حضور در صبحانه به میزبانی رئیس جمهور رام نات Kovind در Rashtrapati Bhavan.

همچنین بخوانید: چینی ستاره فوتبال وو لی به کروناویروس در اسپانیا

در یکی از چهار تصاویر توییتی رسمی توییتر دسته از رئیس جمهور هند Mary Kom دیده می شود با عضو دیگر پارلمان. “رئیس جمهور Kovind میزبانی اعضای پارلمان از اوتار پرادش و راجستان برای صبحانه در Rashtrapati Bhavan صبح امروز” را بخوانید عنوان عکس.

در همان روز BJP مجلس Dushyant سینگ که در تماس با آلوده بالیوود خواننده Kanika Kapoor, نیز وجود دارد رئیس جمهور در خانه. سینگ در حال حاضر در قرنطینه.

همچنین بخوانید: Harsha Bhohle بازدید در ‘چند احمقانه مردم “برای” مهمانی ” به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در هند

بوکس, مربی تیم سانتیاگو Nieva بود در روز جمعه گفت: سرپرستان که اعضای هند بوکس مشروط که شرکت در اردن هستند و همه تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

“10 روز ما برنامه ریزی شده بود اما در حال حاضر آن را تبدیل به 14 روز است. بنابراین پس از 10 روز من کار بر روی یک برنامه آموزشی است که من آنها را ارسال کنید. پس از این دوره آنها می توانید شروع به در که. اگر این حل نشده است در عرض دو هفته پس از آن ما را به ادامه این کار را به عنوان بهترین ما می توانیم” Nieva گفته بود.

Mary Kom است همچنین اعتراف کرد که او با حضور رئيس جمهور در رویداد. در یک بیانیه گفت: “من در خانه ام پس از من آمد از اردن. من تنها با حضور رئيس جمهور در مراسم و برآورده نمی Dushyant یا لرزش دست در دست. من قرنطینه پس از اردن به پایان می رسد اما من قصد دارم به در خانه فقط برای 3-4 روز آینده.”

رئیس جمهور Kovind است خود را به احتمال زیاد به تحت coronavirus آزمون به عنوان او همچنین ملاقات سینگ زمانی که او در این حزب حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>