رزمی hat-trick نگه می دارد و رونالدو در بالا و چهار شکار

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آنتونی رزمی گل منچستر یونایتد برای اولین بار در لیگ برتر هتریک برای هفت سال برای الهام بخشیدن به یک 3-0 شکست شفیلد یونایتد در روز چهارشنبه و حفظ امید خود را از بالا به چهار پایان.

فرانسه به جلو قبل از ازدواج زندگی حرفه ای سه برابر شد و همچنین برای اولین بار توسط ایالات بازیکن در لیگ پس از مدیر سابق الکس فرگوسن بازنشسته در سال 2013 پس از آنها برنده خود را ثبت 20 عنوان قهرمانی لیگ.

ایالات ماند پنجم در جدول رده بندی در 49 امتیاز از 31 بازی دو تا پشت چهارم قرار می گیرد چلسی که بازی در دست یک خانه برخورد با قهرمانان منچستر سیتی در روز پنج شنبه.

رزمی خوشحال شد پس از مصرف لیگ شمارش به 12 اهداف فراتر قبلی خود رکورد 11 انباشته در فصل 2015-16.

“من احساس بسیار خوب این اولین هتریک در زندگی حرفه ای من,” او گفت: منچستر یونایتد تلویزیون.

“من خوشحال هستم چون این تیم بسیار خوب امروز. (مارکوس Rashford) به من یک یا دو کمک امروز, بنابراین مهم ترین چیز این است برای برنده شدن. من سعی کردم به او یک شانس به نمره هیچ رقابت ما فقط می خواهید را به نفع خود.”

رزمی مربوط به اثر مخرب با Rashford به عنوان متحد بازی در اولدترافورد برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف لیگ در اواسط ماه مارس برچیده بازدید کنندگان است.

فرانسوی به ثمر رساند دو اهداف مشابه در افتتاح نیمه شلیک ایالات متحده را به یک هفتم دقیقه منجر شود که او در واکنش به طور غریزی با ضعف پای چپ بعد از کار خوب توسط Rashford در سمت راست.

پس از Rashford و برونو فرناندز رفت و نزدیک به ایران تحت سلطه رزمی ساخته شده آن را 2-0 در 44 دقیقه زمانی که او هدایت صفحه اصلی پایین هارون Wan-Bissaka متقابل میان بیشتر استاتیک دفاع توسط بازدید کنندگان.

ماسون گرینوود را منحرف شات میره اینچ گسترده ای از پست قبل رزمی دربسته در محیط یک عملکرد خوب با فوق العاده, پایان dinking توپ بیش دروازه بان سیمون مور از دیگر Rashford کمک کند.

میزبان از دست رفته شانس برای اضافه کردن به خود را شمارش به عنوان جایگزین Odion Ighalo رد شد توسط مور و پر جنب و جوش Wan-Bissaka کشیده خود را به ضرب گلوله از 10 متر عرض از مراتب پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>