مرکز رهبری مقاومت و سپس NSA agnew کاهش در 2 هستم

هنگامی که مولانا سعد سر از Nizamuddin مرکز حاضر به تسلیم درخواست از پلیس دهلی و سازمان های امنیتی به تخلیه Banglewali مسجد, خانه وزیر Amit Shah درخواست مشاور امنیت ملی (NSA) agnew به کار انجام می شود.

با توجه به بالا صفحه اصلی وزارت مقامات Doval رسیده اطراف 2.00 هستم در مارس 28-29 شب در مرکز و متقاعد مولانا سعد به کارکنان به آزمایش می شود برای Covid-19 عفونت و قرنطینه شود. شاه و Doval دانست و در مورد وضعیت ساختمان از سازمان های امنیتی تا به حال دنبال کردن نه تست مثبت اندونزیایی در کریمنگر در Telangana, به مرکز در 18 مارس خود را.

سازمان های امنیتی فرستاده بود یک هشدار در مرکز عفونت روز بعد به همه دولت های پلیس و دفاتر تابعه.

 همچنین سازمان دیده بان | Covid-19: پلیس دهلی انتشار تصویری از مارس 23 هشدار بیش از Nizamuddin مرکز

در حالی که مرکز مجاز 167 Tablighi کارگران به بستری در مارس 27, 28 و 29 آن را تنها پس از مداخله Doval که جماعت رهبری به همراه داشت به تمیز کردن مسجد. Doval برای دهه های گذشته ساخته شده است بسیار نزدیک اتصالات مختلف مسلمان حرکات در هند و خارج از کشور. او بر اساس حرف اول نام با تقریبا همه مسلمان ulemas و صرف زمان با آنها به شکل یک استراتژی ملی برای هند است.

این عملیات در حال حاضر نقل مکان کرد و به مرحله 2. در این مقامات امنیتی می گویند که تلاش ها برای ردیابی تمام اتباع خارجی که در هند هستند و آنها را از نظر پزشکی به نمایش در آمد و سپس در یک نگاه سخت در نقض ویزا هنجارهای. وجود دارد 216 اتباع خارجی در این مرکز در دهلی نو وجود دارد اما بیش از 800 بیشتر در نقاط مختلف کشور است. بسیاری از آنها از اتباع اندونزی و مالزی و بنگلادش است.

از ژانویه این وزارت خانه دانست و گفت: حدود 2000 نفر از اتباع خارجی باید با حضور در مرکز جماعت. گزارش اولیه نشان می دهد تقریبا همه آنها نقض ویزای خود شرایط ورود به هند در صدور روادید برای گردشگران و نه مبلغان.

این مقامات گفت: تا به حال اتفاق افتاده است با وجود این دولت تکرار و یادآوری به فایل ویزا درخواست زیر مبلغ رده. آنها را در لیست سیاه از ورود به کشور دوباره.

جدا از خارجی ها یک تلاش عظیم است همچنین طرحهایی برای شناسایی تمام سرخپوستان که با حضور این جماعت در دهلی نو و یا در تماس نزدیک با افرادی که به انجام. آنها همچنین در حال نمایش برای Covid-19 قرار داده و در قرنطینه.

این Tablighi Jamaat تاسیس شد Maulana Ilyas Kandhlawi بزرگ پدر بزرگ مولانا سعد در Mewati منطقه است. این Tablighis سپس متشکل از تبدیل مسلمان از Mewati روستایی جمعیت مبارزه با رعنا Sangha از Mewar در برابر بابر در نبرد Khanwa نزدیکی بهرتپور در برابر مغول حاکم بابر در 1527 پس از اولین نبرد پنیپت. این جماعت صرفا با تمرکز بر قرآن به موعظه در مورد چگونه به یک فرد مسلمان با هدف proselytisation.

این جنبش در حال حاضر تقسیم شده است به بسیاری از گروههای سیاسی با پاکستان با استفاده از Tablighis به دست گرفتن کنترل این گروه در جنوب آسیا و استفاده از آن برای گسترش رادیکال موعظه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر