ماریا شاراپووا ‘افسانه با ذهن قهرمان’: نواک جوکوویچ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نواک جوکوویچ مورد ستایش قرار داد ماریا شاراپووا به عنوان یک “افسانه” با “ذهن یک قهرمان” پس از روسیه سوپراستار اعلام بازنشستگی از تنیس در سن 32.

پنج بار گرند اسلم قهرمان سابق جهان شماره یک شاراپووا به نام زمان در زندگی حرفه ای خود را پس از از دست دادن طولانی مدت نبرد با شانه مشکل داشتن انباشته مجموع 36 WTA عناوین صرف 21 هفته در بالای رتبه بندی و با ثروت شخصی حدود 300 میلیون دلار.

“او تاثیر ورزش نه فقط زنان تنیس ، تنیس در کل عالی بود. آن را هنوز هم بزرگ است” گفت: در دنیا شماره یک جوکوویچ در دبی جایی که او ساخته شده یک چهارم نهایی در روز چهارشنبه.

“او یک دختر بسیار هوشمند کسی است که من خیلی خوب می دانم که برای یک زمان طولانی. او ذهن یک قهرمان کسی است که هرگز از. او نشان داده است که به خصوص در پنج سال گذشته است.

“او تا به حال بسیاری از موانع و مشکلات به خصوص با صدمات و همه چیز را که او تا به حال برای تحمل و قدرت را در خودش حداقل فرصت دیگری برای بازی رقابتی تنیس.

“برای کسی که موفق به کسب پنج گرند اسلم شده است و No. 1 به جهان افسانه ای از ورزش است. او باید از همه چیز او است به دست آورد.”

ما افسانه Billie Jean King گفت: شاراپووا شده بود یک “قهرمان بزرگ” همیشه از تبدیل شدن به یک شبه احساس به عنوان یک 17 ساله قهرمان ویمبلدون در سال 2004.

“از روز @MariaSharapova برنده اولین #ویمبلدون عنوان در سن 17 سالگی او یک قهرمان بزرگ است. یک 5x عمده قهرمان سابق جهان شماره 1 او موفقیت کسب و کار فقط به عنوان موثر به عنوان او تنیس دستاوردهای. ماریا بهترین است برای شما! #MissYouMaria ایم” 12-زمان عمده برنده پادشاه.

Petra Kvitova دو بار برنده ویمبلدون که شکست شاراپووا در سال 2011 نهایی در تمام انگلستان باشگاه ستایش روسیه را “کار سخت و مبارزه”.

– “مبارزه برای همه چیز’ –

“این یک لذت برای به اشتراک گذاشتن دادگاه با شما @MariaSharapova. ما همیشه در حال جنگ و زمانی که ما و من احترام زیادی برای کار سخت خود را و راه شما همیشه مبارزه برای همه چیز” توییتی چک.

“شما باید زمانی زیادی را در زندگی خود تا کنون و من می دانم که این فقط آغاز است.” مردان جهان شماره شش Stefanos Tsitsipas بود که تنها پنج زمانی که شاراپووا برنده ویمبلدون در سال 2004 گفت: بسیاری از رقبای تنها می تواند حسادت او موفقیت است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حسادت حرفه ای است که او تا به حال گفت:” یونانی همچنین بازی در دبی این هفته است.

“بدیهی است که او در پشت سرنا دیگر ورزشکار بزرگ است. من می گویند پس از سرنا او احتمالا بهترین بعد از او.

“او واقعا خوب کار حرفه ای با پیروزی دستاوردهای بزرگ در تنیس. من فکر می کنم او افزود زیادی برای ورزش ما است.”

WTA اجرایی استیو سیمون افزود: “او خواهد بود تا حد زیادی از دست رفته توسط میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان, اما من می دانم که این نیز علامت هیجان انگیز آغاز جدید برای ماریا به عنوان او در حال حاضر بر بسیاری از کسب و کار سرمایه گذاری فعالیت های خیریه و دیگر در خارج از منافع است.”

شاراپووا مربی ریکاردو Piatti در توئیتر خود نوشت: “این افتخار بزرگی به کار کرده اند با چنین یک ورزشکار و فرد است. من از دست او در دادگاه و خارج.”

قهرمان المپیک مونیکا پویگ ستایش شاراپووا برای کمک به تلاش های امدادی در هنگام پورتوریکو ویران شد توسط یک طوفان در سال 2017.

“با تشکر برای چنین یک دوست بزرگ و واقعی به عنوان مثال آنچه یک قهرمان واقعا است. من آرزو می کنم شما چیزی جز بهترین. شما سزاوار آن” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>