مارکوس Thuram طول می کشد یک زانو, درخواست خیره در گلادباخ تار و مار اتحادیه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مارکوس Thuram و Alassane درخواست ترکیب به سه نمره اهداف به عنوان بوروسیا منچنگلدبچ خرد اتحادیه برلین 4-1 روز یکشنبه به اصلاح مقام سوم بوندسلیگا با پنج بازی باقی مانده است.

22-در سال Thuram رهبری در در پست دور از همکار فرانسوی درخواست صلیب در دقیقه 41 بعد از Florian Neuhaus قرار داده بود میزبان پیش در 17th, با, انفرادی اجرا شود.

Thuram رفت در زانو خود را در حافظه از جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینه سوتا پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او جرقه اعتراضات گسترده در ایالات متحده است.

سباستین اندرسون به طور خلاصه کاهش کسری بودجه برای بازدید کنندگان پنج دقیقه پس از راه اندازی مجدد.

اما میزبان بازی های مایع فوتبال در مقابل خالی می ایستد با مقوا cutouts از طرفداران به مراتب برتر به طور مداوم پیدا کردن فضا برای حمله به.

Thuram از جام جهانی 1998 برنده لیلیان Thuram برداشت گل دوم خود را در ساعت های بهره برداری در, در پست دور پس از درخواست رشته دیگر عبور را از طریق اتحادیه دفاع.

درخواست تبدیل گلزن خود را با بهنگام چپ پا شات برای پیوستن به Thuram در 10 گل در این فصل قرار داده و گلادباخ در ترکیب برای لیگ قهرمانان با پیروزی در سه بازی.

“ما از آنچه که ما مجموعه ای را به انجام” گلادباخ مربی مارکو رز گفت. “هنگامی که ما تا به حال در اختیار ما غالب شد حتی اگر ما ساخته شده یک یا دو اشتباه بیشتر از ما باید. اما ما به ثمر رساند و چهار خوب اهداف و من بسیار راضی از عملکرد و نتیجه.”

بوندسلیگا شد اولین بار اصلی ورزش لیگ به راه اندازی مجدد دو هفته پیش پس از شکست بیش از دو ماه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این کره که در سفر بعدی به فرایبورگ هستند سوم در جدول رده بندی در 56 امتیاز جلوتر از بایر لورکوزن در هدف تفاوت دارد. RB لایپزیگ پنجم در 55 را در کلن در روز دوشنبه.

ترویج اتحادیه در حال حاضر رفته است و شش بازی بدون پیروزی به رها کردن به 14th, چهار امتیاز بالاتر از سقوط حذفی نقطه.

بایرن مونیخ منجر رده بندی در 67 زیر خود را 5-0 تخریب فورتونا دوسلدورف در روز شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>