راهپیمایی به خوبی ممکن است هزینه Rajya سبها اعضای حق رای

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در تلاش برای جلوگیری از نمایندگان مجلس از عجله به خوبی از Rajya سبها یک پنل تشکیل شده به بررسی قوانین مجلس پیشنهاد کرده است که قانونگذاران که انجام این کار منع می شود از رای گیری در صورتحساب است.

این پنل همچنین پیشنهاد کرد که بحث تحت حکومت 267— مسیر مورد علاقه احزاب مخالف خواستار فوری بحث شود محدود به فقط نیم ساعت و تمام قوانین ساخته شود gender-neutral.

در حال حاضر در بسیاری از قوانین بسیاری از مراجع به ضمایر مردانه. به گفته یک عضو از هدف کلی کمیته بررسی پنل می خواهد منابع به نمایندگان مجلس و پست ساخته شود gender-neutral. همه اعضای این کمیته را پذیرفته اند این پیشنهاد است.

رهبران اپوزیسیون را انتخاب و به واکنش نشان می دهند به این پیشنهادات و گفت: این پانل متشکل از تنها دو مقامات بازنشسته شد. “ما ایستاده زمانی که بحث های جدی شروع یک تغییر ممکن است از قوانین” گفت: غیر از کنگره و رهبر مخالفان که نمی خواهید به توان نام برد.

Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu تشکیل دو-عضو پانل به بررسی قوانین در مارس 2018 پس از اختلاف متوجه شدند در Lok سبها و Rajya سبها قوانین. یکی از مسائل کلیدی است که باعث شکل گیری این پنل این بود که Rajya سبها صندلی نمی تواند به طور خودکار به حالت تعلیق مخل اعضا بر خلاف Lok سبها بلندگو که می توانید.

گزارش تهیه شده توسط سابق Rajya سبها دبیر VK Agnihotri و سابق وزیر اضافی در قانون وزارت دینش Bhardwaj ارائه شد به هدف کلی کمیته مجلس در روز سه شنبه.

این اولین گزارش در طولانی-انتظار اصلاحات قوانین در خانه. این هموار راه را برای اصلاحات به کتاب قانون و به دنبال اطمینان از خانه اجرا می شود به طور موثر.

اعتراض نمایندگان مجلس هجوم آوردند به خوبی از این خانه تبدیل به یک نگرانی عمده و تکرار جلسات و یا قطعنامه شده اند قادر به پایان دادن عمل است. در موارد متعدد نمایندگان مجلس شده اند به حالت تعلیق در Lok سبها که در آن صندلی قدرت را به طور خودکار به حالت تعلیق در هر مخل MP.

این Agnihotri-Bhardwaj پانل فرمول جدید به نوار نمایندگان مجلس با عجله به خوبی از رای گیری می تواند پیامدهای عمده ای سرنوشت لایحه تصمیم گرفته است عمدتا از طریق رای گیری. در 245-عضو-خانه هر رای مسائل به خصوص برای مخالفان.

این پنل همچنین پیشنهاد ارائه به صورت خودکار تعلیق.

قانون 267 می گوید که یک عضو با صندلی اجازه می خواست که برنامه ریزی کسب و کار معلق را فوری بحث است. در اولین نیمی از بودجه جلسه 267 قانون تبدیل یک موضوع مهم به عنوان اپوزیسیون قادر به حرکت یک حرکت به بحث تابعیت (متمم) قانون (CAA) نگهداری می شود که اگر اعلامیه خود را تحت این قانون قرار بود گرفته شود وجود دارد نیاز به یک تجدید نظر در ادامه با ارائه.

پانل برگزار شد 51 جلسات به آماده شدن گزارش آن است. این پیشنهاد 77 اصلاحات مربوط به قوانین موجود علاوه بر 124 قوانین جدید برای در نظر گرفتن. Naidu با اشاره به این که پانل صرفا پیشنهاد تغییرات و بحث بیشتر را در این پیشنهاد است.

مخالفان این پرسش را در ترکیب هدف کلی کمیته که تکل مسائل مربوط به عملکرد ،

آنها استدلال می کردند که Aam Aadmi Party است که سه تن از نمایندگان مجلس در مجلس پیدا کرده هیچ نمایندگی و ملی حزب کنگره با چهار تن از نمایندگان مجلس شده است گنجانده شده اما هر دو YSR کنگره اعضای حزب از خانه ساخته شده اند اعضای این کمیته ، این YSR کنگره حزب رای دادند با حکم BJP در چند صورتحساب.

افضل امان الله سابق امور مجلس وزیر گفت: “این طرح به نوار نمایندگان مجلس آمده است که به خوبی از رای گیری غیر عملی است و در برابر اصول دموکراتیک. اگر پنل پیشنهاد کرده است از جمله ممنوعیت همراه با محدودیت زمان در قانون 267 سپس آنها در حال تلاش برای خفه کردن صدای مخالفان در یک دموکراسی است. وجود دارد راه های دیگر برای حفظ صلح و ادب در خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>