Marathon man Tsitsipas مجموعه دبی نیمه برخورد با Evans

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Stefanos Tsitsipas شکست آلمان Jan-Lennard Struff 4-6, 6-4, 6-4 روز پنج شنبه برای تنظیم دبی مسابقات نیمه نهایی در برابر دن ایوانز.

دو-ساعت و 23 دقیقه دوئل اجازه داده است که یونانی دانه دوم Tsitsipas به ادعای هفتمین پیروزی متوالی برای تعیین روز برنامه در حمل و نقل هوایی باشگاه بیش از یک 90 دقیقه.

از آن پس دیگر طولانی مبارزه به عنوان Evans ناراحت ششم بذر آندره Rublev 6-2, 7-6 (11/9) برای رسیدن به چهارمین ATP در مرحله نیمه نهایی از کار خود را.

جهان شماره 37 ایوانز گفت: به فکر بازی مجموعه ای دیگر پس از بیش از دو ساعت بود فقط بیش از حد را در نظر بگیرید و او سخت کار می کرد برای قرار دادن تا پیروزی در مجموعه های مستقیم.

“این سخت بود من فقط آویزان در پایان کردم و از طریق” unseeded ایوانز گفت.

“اما من فقط نمی فانتزی بازی یکی دیگر از مجموعه. من فکر می کنم که آنچه که من رو از طریق.”

Tsitsipas trailed در طول بیشتر از بازی در برابر 34-رتبه Struff تنها با در نظر گرفتن آماری سرب در اواخر ست سوم با یک استراحت برای 5-4 مجموعه ای است که تا پیروزی خود را.

“من در تلاش بود با بازگشت من امروز من نمی دانم چه چیزی اشتباه است با آن” Tsitsipas گفت.

“من واقعا نمی توانست پیدا کردن فضای کافی برای دریافت کنید که حرکت از سمت راست برای ضربه زدن به توپ بود که بزرگترین مبارزه امروز است.

“من در واقع بسیار افتخار است که من مبارزه خیلی سخت, بازی های برگزار شده با توجه به زمانی که من تا به حال. زمانی که من در مجموعه سوم من می دانستم که من در زمان به بازی در حال حاضر. من آن را در سبک کامل است.”

Tsitsipas دفاع از خود را نایب امتیاز از سال گذشته زمانی که او از دست داد نهایی به راجر فدرر.

او وارد دبی پس از پیروزی مارسی جایزه در آخر هفته.

Struff رسیده چهارم پس از گذراندن فقط 39 دقیقه در پیروزی های قبلی خود را مطابقت.

دانه بالا نواک جوکوویچ در حال بازی او در یک چهارم نهایی بعد پنج شنبه در برابر روسیه کارن Khachanov در حالی که تعداد سه Gael Monfils شد تربیع کردن با هموطن ریچارد گاسکوئت.

Evans, 29 که قبلی گذشته چهار مرحله نیمه نهایی حضور در آمد در زاگرب در سال 2014 سیدنی در سال 2017 و دلری بیچ یک سال پیش مورد نیاز نزدیک به دو و یک چهارم ساعت برای پیشبرد.

“نیمه نهایی در هر دوره از مسابقات در ATP Tour بزرگ است,” او گفت:.

ایوانز رو فشار ثابت از Rublev آغاز شده که در این فصل با 11 بازی برنده خط خط بلند کردن back-to-back غنائم در دوحه و آدلاید.

ایوانز نیاز به نبرد برای کسب افتتاح مجموعه در نهایت مصرف آن پس از نهایی بازی که در آن او را نجات داد پنج شکستن امتیاز قبل از پیروزی در سومین مجموعه نقطه.

مجموعه دوم که به همان اندازه شدید است. ایوانز شکسته شد در حالی که خدمت برای پیروزی رهبری یک مجموعه و 5-4 با Rublev مصرف آن را به یک tiebreaker.

ایوانز از دست رفته در دو نقطه بازی شانس قبل از حریف خود را فرستاده بازگشت بیش از این پایه به پایان مسابقه.

پیروزی دوم تنگ مسابقه در یک ردیف برای Evans, چه کسی را نجات داد سه امتیاز مسابقه در دور قبلی در برابر فرانسوی Pierre-Hugues هربرت.

ایوانز شد رقابت در یک سوم یک چهارم نهایی از سال 2020 پس از آدلاید — که در آن او از دست داده به Rublev های احتمالی قهرمان-و روتردام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>