مائوئیست ها کشتن 17 پرسنل امنیتی در چتیسگر در خونین ترین آمار از سال 2017

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یکی از بزرگترین موانع برای نیروهای امنیتی در Chhattisgarh, مائوئیست کشته شدن 17 سربازان در یک برخورد در Sukma, پلیس گفت:.

پلیس دریافته اند اجساد 17 jawans از پلیس ایالتی در Minpa جنگل های Sukma که در آن یک برخورد شدید صورت گرفت در روز شنبه.

چتیسگر پلیس بود گفت: بیش از یک دوجین از پرسنل امنیتی گزارش شده از دست رفته پس از برخورد در حالی که 14 مجروح jawans مجروح شدند و آورده بودند برای درمان به ریپور حدود 400 کیلومتری شمال محل مبارزه است.

“هفده بدن jawans از پلیس ایالتی بازیافت شده است توسط تیم های امداد و نجات فرستاده شده در جنگل تا به حال گفت:” چتیسگر مدیر کل پلیس (DGP) D M Awasthi

پانزده اسلحه خودکار از جمله 10 AK-47 از نیروهای امنیتی در حال از دست رفته یک مقام پلیس گفت:.

Awasthi گفت: برخورد آغاز شد در حدود 1 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی Korajguda تپه در Chintagufa منطقه زمانی که یک تیم مشترک از نیروهای امنیتی بود که در یک ضد مائوئیست ها بهره برداری است.

“متعدد وجود دارد برخوردهای بعد از 1 بعد از ظهر که زمان در آن منطقه تا شب. پس از نیروی آمد ما در بر داشت که 17 jawans از پلیس ایالتی از دست رفته بودند و 14 مجروح شدند” گفت: Awasthi.

این عملیات توسط پلیس منطقه ذخیره گارد (DRG) ویژه نیروی کار و کبرا (تکاور گردان به صورت قاطع عمل) راه اندازی کرده بود این عملیات از Chintagufa و درگیر 150 پرسنل امنیتی

زیادی تقویت فرستاده شد به برخورد نقطه در روز یکشنبه صبح DGP گفت.

رئیس پلیس گفت: اعضای تیم درگیر در برخورد گفت: حدود ده مائوئیست ها پایدار گلوله صدمات. اما تیم جستجو را پیدا کنید, هر بدن از مائوئیست ها.

این DGP در ادامه گفت که برخورد صورت گرفت با گردان شماره یک از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) که رهبری Mandavi Hidma.

“وجود دارد حدود 300 مائوئیست ها بودند که به رهبری Hidma … ما اطلاعاتی داریم که کادر از کشورهای دیگر نیز جمع آوری نزدیک به Minpa” این DGP اضافه شده است.

روز شنبه دست دادن بزرگترین نیروهای امنیتی از ماه آوریل 24, 2017 زمانی که مائوئیست ها منجر به کشته شدن 25 CRPF پرسنل در یک کمین در نزدیکی Burkapal در Sukma.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>