مائوئیست ها ربودن پلیس پدر و مادر در چتیسگر را Dantewada

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مائوئیست ها ربوده اند پدر و مادر یک پلیس در چتیسگر را Dantewada منطقه, پلیس گفت:. این حادثه اتفاق افتاد پس از این پلیس قرار داده تا پوستر از شورشیان در روستای خود ترغیب آنها به تسلیم در طول مبارزات انتخاباتی ماه گذشته.

سرپرست پلیس Dantewada , آبیشک Pallava گفت Hindustan Times که حدود ده مائوئیست ها وارد Gumiypal روستا در جمعه شب و ربوده پاسبان آجی Telam پدر و مادر.

“آنها ربوده Telam پدر Lachhu Telam (64) و مادر Vijjo Telam (62 )و همچنین ضرب و شتم تا پاسبان خواهر”SP گفت.

Telam استخدام شد در این منطقه ذخیره گارد توسط Dantewada پلیس در سال گذشته است.

“او تا به حال توزیع جزوات و قرار دادن پوستر از مائوئیست ها در روستای خود ترغیب آنها به تسلیم شدن است. روز سه شنبه حدود 15-20 شورشیان از این روستا بودند که به تسلیم و از این رو از نا امیدی و مائوئیست ها ربوده اند پدر و مادر خود” Pallava گفت.

ماه گذشته Dantewada پلیس راه اندازی کرده بود ‘Lon Varratu’ کمپین که تحت آن پوستر و بنر از شورشیان که حمل پول نقد پاداش بر سر خود قرار داده تا در روستاهای بومی خود. پوستر ذکر نام خود و درخواست تجدید نظر به شورشیان برای پیوستن به جریان اصلی.

“من تا به حال ملاقات خانواده ها از Gumiyapal ایجاد کرد و از آنها خواست به می آیند و زندگی می کنند در Dantewada ستاد منطقه. برخی از خانواده ها را حرکت می کند اما پاسبان پدر و مادر که در حال پیر تصمیم به زندگی در روستای خود گفت:” SP.

منابع پلیس گفت که حدود 200 نفر رفته اند به جنگل به درخواست تجدید نظر به مائوئیست ها به انتشار Telam پدر و مادر.

هفته گذشته مائوئیست کشته شدن یک پلیس را در در Hiroli روستای Dantewada.

در ضمن قبیله ای رهبر Soni Sori گفت که مائوئیست ها’ عمل است و زمینه صادر کند اما مقصر نیروی انتظامی “با استفاده از جوانان خود را برای به دست آوردن”.

“اگر مائوئیست ها ربوده اند آجی پدر و مادر این است که به طور کامل اشتباه است و زمینه صادر کند. اما پلیس با استفاده از جوانان قبیله ای مانند آجی برای خود به دست آورید. برای دو سال گذشته آجی شد متهم توسط روستاییان از دادن اطلاعات از دو قبیله جوانان – Lachhu و Podia – که کشته شدند توسط نیروهای امنیتی گفت:” Sori.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>