یک مائوئیست بود به ضرب گلوله کشته طی یک درگیری مسلحانه بین چپ افراطی و نخبگان ضد مائوئیست بال ماهاراشترا Gadchiroli پلیس در یک جنگل مرز Abujhmad منطقه چتیسگر در صبح روز دوشنبه.

با توجه به گزارش های رسیدن به بخشی ستاد در Nagpur troopers C-60 محاصره این منطقه از Podewada جنگل جایی که مائوئیست ها در مورد برگزاری یک نشست تحت رهبری دفتر سیاسی عضو M N رائو نام مستعار Bhupathi.

زمانی که مائوئیست ها متوجه شدم آنها به دام افتاده بودند آنها به چالش امنیتی با باز کردن آتش.

C-60 پرسنل بلافاصله انتقام و اسلحه-نبرد در گرفت. برخورد بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی ادامه داد: برای حداقل یک ساعت.

مائوئیست ها فرار کرد و به جنگل های پس از ناکامی در مقابله با نیروهای امنیتی ،

یک شبه نظامی کشته شد در آتش است و در عین حال برای شناسایی شود. پلیس مظنون است که حداقل چهار تا پنج شورشیان مجروح در برخورد اما موفق به فرار همراه با دیگران است.

Shailesh Balkawade, سرپرست پلیس از Gadchiroli گفت: پلیس کشف و ضبط یک انبار بزرگ از سلاح از جمله AK-47 تفنگ و مهمات و مائوئیست ادبیات از نقطه.

در عملیات نیز راه اندازی شده است در این منطقه به خیط و پیت کردن شورشیان, او گفت:.

Bhupathi بود که برگزاری این دیدار وجود دارد این است که یک رهبر ارشد شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست). او یکی از اعضای دفتر سیاسی را ممنوع و ساز و برگ در حالی که او به عنوان وزیر Gadchiroli بخش از Dandakaranya ویژه منطقهای کمیته و عضو کمیته مرکزی شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست).

او برادر کوچکتر از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) عضو دفتر سیاسی M Koteswara رائو نام مستعار Kishenji که کشته شد در غرب بنگال در سال 2011 توسط نیروهای امنیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de