مائوئیست ‘دکتر’, 25, تسلیم شد در چتیسگر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ارشد مائوئیست گفته های درگیر در چندین مورد از قتل نیروهای امنیتی در چتیسگر و اوریسا تسلیم خود را قبل از بیجاپور پلیس روز دوشنبه به پلیس گفت.

‘دکتر’ Prashant Modiyam نام مستعار Sonu (25) بخشی عضو کمیته Kandhamal-Kalahandi-Boudh-Nayagarh (KKBN) تقسیم و فعال بود در Abujmaad (Chhattisgarh), بیجاپور (Chhattisgarh) و Odisha.

“Sonu یکی از مهم کادر از شاخص تورم مصرف کننده (مائوئیست) در منطقه تسلیم در مقابل بیجاپور پلیس این ادعا که او سرخورده با مائوئیست ایدئولوژی” گفت: بازرس کل پلیس Bastar, Sunderaj P.

IG گفت: مائوئیست بود ساکن Peddakorma ایجاد کرد که در زیر می آید بیجاپور منطقه و شروع به کار برای ultras هنگامی که او دوازده سال.

“در سال 2007 Sonu القاء شد که شبه نظامیان عضو و بعد از آن در سال 2008 انتخاب شد به عنوان عضو جوخه شماره 12 از مائوئیست ها که فعال بود در منطقه است. Sonu بود بعد از القاء به عنوان “دکتر” از بخشی عرضه و تیم آموزش دیده برای ارائه کمک های پزشکی برای مائوئیست عرضه تیم. در سال 2013 او ساخته شده یک بخشی عضو کمیته” IG گفت.

پلیس گفت که Sonu درگیر شد در هشت مورد خشونت آمیز از جمله قتل نیروهای امنیتی و غارت سلاح در دو کشور.

Sonu است که متهم به قتل پنج پرسنل امنیتی در Pamalvaya ایجاد کرد در سال 2007 Nayagarh (Odisha) آموزش چهارم حمله در سال 2009 در سال 2013 Bhejji (Sukma) حمله Konjologo حمله سال 2013 و دیگر شورشی حملات در چتیسگر و اوریسا IG گفت.

Sonu داده شد ‘تشویق’ مبلغ 10 ، 000 تومان خواهد بود و او ارائه کمک های بیشتر به عنوان در هر Chhattisgarh دولت تسلیم و توانبخشی, سیاست, پلیس گفت:.

این دومین بزرگ تسلیم یک مائوئیست در یک هفته گذشته. ارشد مائوئیست رهبر و یکی از اعضای با قدرت بالا بخشی کمیته شمال-Gadchiroli بخش Vilas نام مستعار Dasru Keye (44) تسلیم به Gadchiroli پلیس روز جمعه گذشته. Vilas عامل تحت شمال-Gadchiroli بخش, مرز, Chhattisgarh درگیر شد در عنوان بسیاری از 149 حوادث خشونت آمیز. او انجام یک پاداش تومان 9.50-لاخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>