مائوئیست کمین در چتیسگر: پرداخت ادای احترام Bhupesh Baghel پاکستان برای ریشه کن کردن شورشیان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Gargi Verma | Sukma | منتشر شده در تاریخ: مارس 24 سال 2020 5:49:53 am

sukma maoist attack, Maoist ambush in Chhattisgarh, Chhattisgarh security personnel, bastar forest, maoist attack, sukma district, chhatisgarh news, indian express news چتیسگر سانتی متر Bhupesh Baghel در تاج گل-تخمگذار مراسم در Sukma خطوط پلیس در روز دوشنبه. (PTI)

“برادر من کوچکترین فرزند در خانواده است. او مشغول به تحصیل شد اما او پیوست و نیروی میدوی فقط دو سال پیش. ترسو او را کشتند. چه مدت طول خواهد این رفتن؟”

این خواسته توسط برادر یکی از 17 پرسنل امنیتی کشته در روز شنبه در یک مائوئیست کمین در Minpa جنگل ها در چتیسگر را Sukma منطقه. پرسنل امنیتی داده شد وداع در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در صبح روز دوشنبه بود که با حضور وزیر Bhupesh Baghel صفحه اصلی وزیر Tamradhwaj Sahu و افسران ارشد از پلیس ایالتی و CRPF.

اجساد 17 پرسنل امنیتیاز جمله 5 از ویژه نیروی کار (STF) و 12 از منطقه رزرو گروه (DRG) بودند بهبود و بازگشت تا نیروی ارسال شده در روز یکشنبه. یک فرمانده دسته و دستیار فرمانده جوخه از STF نیز در میان کشته شدگان است.

“ما مردان جنگیدند valliantly و همه ما با افتخار از آنها. ما ارزش خود را قربانی و ما نمی خواهد اجازه دهید آن را در بیهوده است. مبارزه با Naxals در حال انجام است و ما ریشه آنها را” رئیس جمهوری گفت: رسانه ها در این مراسم است.

ارشد مشاور امنیت دولت اتحادیه K Vijay Kumar هم رسیده Sukma و شرکت در یک بسته-درب دیدار با وزیر و افسران ارشد از CRPF و پلیس ایالتی.

“ما در حال ارزیابی وضعیت. همانطور که در حال حاضر ما اطلاعات Naxals درد و رنج و زیان بیش از حد اگر چه ما نیست, بهبود, بدن,” گفت: یک افسر ارشد پلیس.

در همین حال فرماندار Anusuya Uike روز دوشنبه در بازدید از 15 پرسنل امنیتی که مجروح شدند و در حمله و در حال حاضر در یک بیمارستان خصوصی در ریپور.

پس از این حادثه دو Superintendents پلیس شد ارسال شده در بیجاپور و Sukma به عنوان حمایت از افسران برای کوتاه مدت. K L Dhruv سابق SP در بیجاپور خواسته شده است برای حمایت از بیجاپور SP و Jitendra Shukla که سابق, SP, Sukma شده است خواست برای حمایت از زمان Sukma SP. منابع گفت: دو افسر را درک مشتاق از مائوئیست عملیات.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>