بسیاری از سرخپوستان خانواده های دیپلمات های مجاز در پرواز به چین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

چین اجازه نمی دهد چندین سرخپوستان از جمله خانواده های دیپلمات ها از مصرف ویژه هوایی هند پرواز از دهلی نو به شهر گوانگژو اوایل روز دوشنبه به دلیل دو سرخپوستان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در شانگهای-محدود ویژه پرواز که فرود آمد در 21 ژوئن.

پس از دو سرخپوستان تشخیص داده شد با Covid-19 مقامات چینی اجازه داد تنها برای خالی پرواز از هند به زمین در جنوب شهر گوانگژو به بازگرداندن سرخپوستان.

ویژه هواپیما از هند در زمان خاموش از گوانگجو بعد از ظهر امروز با 86 سرخپوستان تحت فاز سوم “Vande بهارات ماموریت”, بازگشت طرح برای شهروندان این کشور رشته در خارج از کشور.

ژوئن 21 شانگهای پرواز نیز بخشی از بازگشت از ماموریت که در آن 186 سرخپوستان بازگشت.

چین تصمیم به اجازه می دهد سرخپوستان حتی در ویژه airlifts و با گذرنامه های دیپلماتیک است نشان میدهد که پروازهای تجاری بین دو کشور بعید است به از سرگیری هر زمان به زودی.

Hindustan Times رسیده بود را به وزارت خارجه برای توضیح در این تصمیم خود را اجازه می دهد خانواده های دیپلمات هندی را به پرواز به چین است. HT نیز پرسید که آیا این تصمیم در ارتباط بود به ادامه مرز تنش است.

وزارت امور خارجه در پاسخ بدون مراجعه به ادامه مرز مشکل است.

“ما به تازگی کمک در تنظیم برخی هند دیپلمات ها و خانواده های خود را به چین” وزارت خارجه چین گفت: در بیانیه ای نوشته شده در ماندارین امروز.

“از نظر تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در موقت پرواز چین و هند توافق در پیش است که به طور موقت پرواز ورود در گوانگژو در ژوئن 29 را حمل مسافر” این وزارتخانه در بیانیه اضافه شده است.

بیش از 100 سرخپوستان از جمله دیپلمات’ خانواده و مقامات یک چند جانبه بانک شد و در ژوئن 21 پرواز.

شانگهای کمیسیون بهداشت (SHC) تایید موارد سه خارجی – یکی از ما و دو نفر از سرخپوستان که در حال پرواز است.

“موارد 2 و 3 هستند از ملیت هندی و در هند زندگی می کنند. آنها رفتگان از هند در ژوئن 20 و وارد فرودگاه بین المللی Pudong شانگهای که روز است. پس از ورود به آداب و رسوم آنها به شدت منزوی شده و مشاهده شده است. نشانه های رخ داده در طول دوره. جامع اپیدمیولوژیک تاریخچه علائم بالینی و آزمایشگاهی آزمون و یافته های تصویربرداری و غیره تشخیص داده شد که مورد تأیید” SHC در بیانیه ای گفت:.

“سه وارداتی مورد تأیید منتقل شده اند تعیین شده به موسسات پزشکی برای درمان و 47 تماس نزدیک با پرواز شده اند ردیابی و اجرا شده است به صورت متمرکز جداسازی و مشاهده” در این بیانیه اضافه شده است.

در حالی که چین به ظاهر تحت کنترل Covid-19 شیوع – محرومیت پشت سر هم بیش از 300 داخل کشور منتقل موارد در پکن در این ماه – این گزارش نزدیک به 2000 “وارداتی” در مورد این بیماری است.

“از سرزمین اصلی چین گزارش داد پنج وارداتی جدید Covid-19 موارد جمعه آوردن تعداد کل وارداتی موارد به 1,907,” ملی کمیسیون بهداشت (NHC) روز دوشنبه گفت:.

تایید موارد باید بیشتر تشخیص داده شده در میان اتباع چینی از بازگشت به کشور از خارج از کشور.

چین به حالت تعلیق در ورود اتباع خارجی برگزاری طبیعی ویزا یا اجازه اقامت از مارس 28 به دلیل گسترش بیماری همه گیر.

ورود افراد با ویزای دیپلماتیک نمی کنند به جز برای این واقعیت که آنها فقط می تواند بازگشت خاص و یا اجاره پرواز.

در ماه فوریه هند به تخلیه صدها نفر از شهروندان خود را از بدترین آمار استان هوبئی مرکزی در چین و همه گیر epicentre ووهان شهرستان های استان در دو ویژه پرواز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>