بسیاری از ” طعم ” از Covid-19: مطالعه در می یابد متعدد پاسخ ایمنی به کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مطالعه تازه نشان داده است که Covid-19 بسیاری از “طعم”. مولکولی مطالعه وارد شده در یافته است که ممکن است اجازه می دهد هدف قرار مولکولی خاص تغییرات در coronavirus بیماران برای درمان در آینده است.

محققان دریافتند حداقل پنج نوع مختلف از پاسخ ایمنی در برابر coronavirus – نه فقط “خفیف” و “شدید” خبرگزاری رویترز گزارش داد.

یک تیم از کارشناسان مجموعه ای از برای کشف آنچه باعث می شود این ویروس را تحت تاثیر قرار برخی از افراد بیشتر به شدت از دیگران است. برای این منظور بیماران “خون transcriptome” مورد بررسی قرار گرفت که مجموعه ای کامل از ژن ها که فعال هستند در سلول های ایمنی در خون است.

همچنین بخوانید: Covid-19 واکسن بعید است قبل از سال 2021 TB واکسن نشان می دهد وعده در کاهش مرگ و میر

“به عبارت دیگر وجود دارد طعم های مختلف از بیماری” فقط به عنوان وجود دارد انواع مختلف سرطان مطالعه همکاری نویسنده دکتر یواخیم Schultze از دانشگاه بن و گفتگو کرد.

درک مکانیسم های مولکولی در Covid-19 بیماران می تواند کمک به طراحی سفارشی ساخته شده درمان Schultze گفت:, و اضافه کرد که آن را نیز می تواند کمک به پیش بینی که مواد مخدر را به احتمال زیاد به نفع بيماران است.

کارشناسان اشاره کرد استروئید دگزامتازون به عنوان “برجسته” نامزد در مبارزه با Covid-19 که در حال حاضر نشان داده شده است وعده در برخی از coronavirus بیماران و با اشاره به “تعجب آور” کشف مربوط به گرانولوسیت – یک نوع از سلول های سفید خون.

“گرانولوسیت سلول های هستند که واقعا شناخته شده به بازیکنان اصلی در مبارزه با ویروس ها نقش عمده ای در شدید Covid-19 بیماری” Schultze گفت. یافته های جدید “به ما کمک خواهد کرد برای پیدا کردن بهتر درمان و نیز راهنمای واکسن و توسعه” او اضافه شده است.

مطالعه دیگری پیشنهاد نقش یک بیمار پاسخ ایمنی در Covid-19 مرگ است.

مطالعه گزیده ای از آن منتشر شده در مجله علمي-پژوهشي علوم, ‘طبیعت’ پیشنهاد کرد که پاسخ ایمنی بدن به جای ویروس خود را مسئول مرگ در Covid-19 بيمار.

“مطالعات متعدد نشان می دهد که سیستم ایمنی بدن منجر به عضو آسیب دیده می شود در برخی از موارد شدید Covid-19” مقاله بخوانید.

Covid-19 آلوده بیش از 12 میلیون نفر در سراسر جهان در حالی که بیش از 5 لاخ مردم تسلیم به مرگ در سطح جهان است. بیش از 7 میلیون نفر از بهبود مرگبار سرایت در سراسر جهان است.

(با ورودی از رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>