Manpreet Singh تاریخ ایجاد می شود اولین بار هند به پیروزی FIH مردانه بازیکن از…

Manpreet Singh تاریخ ایجاد در پنج شنبه به عنوان هافبک شد ابتدا تیم هاکی بازیکن را به نفع خود FIH مردانه بازیکن از جوایز سال از زمان آغاز آن در سال 1999. Manpreet برنده جایزه جلوتر از بلژیک آرتور van Doren و لوکاس ویلا آرژانتین به پایان رسید که دوم و سوم بود. هند تیم هاکی کاپیتان برد یک زندگی حرفه ای طولانی در تیم ملی پس او اولین بازی خود را در سال 2011. با بیش از 260 حضور او شده است یک دارایی بزرگ برای تیم و در او منجر خواهد شد و این تیم در FIH هاکی لیگ برتر.

در سال 2019 به عنوان کاپیتان Manpreet سینگ رهبری تیم خود را به پیروزی در FIH مقدماتی المپیک نتیجه تامین یک نقطه در بازی های المپیک توکیو 2020. Manpreet نمایندگی هند در المپیک 2012 لندن و ریو 2016.

صحبت کردن در مورد 2019 فصل Manpreet گفت: “اگر شما نگاه کنید ما سال ما به خوبی در هر مسابقه ما شرکت کردند ، آن FIH سری نهایی در ماه ژوئن یا سری تست در بلژیک که در آن ما بازی میزبان و همچنین اسپانیا و ضرب و شتم آنها.

“ما بزرگترین هدف در سال 2019 شد به کتاب ما اسکله در المپیک است.” این تیم زمانی که هدف در سبک ضرب و شتم روسیه در المپیک مقدماتی بیش از دو پا – 4-2 و 7-2.

“ما مقدار زیادی از جوانان در این سمت خواهد شد که پرواز به عنوان بخشی از تیم برای بازی های المپیک و مهم است که آنها آماده هستند برای آن است.”

FIH اجرایی تیری ویل در واکنش به این بازیکن که برنده جوایز.

“از طرف FIH من می خواهم به گسترش صمیمانه تبریک می گویم از تمام هاکی جامعه به همه برندگان 2019 FIH ستاره جوایز و همچنین به همه میدهد. با تشکر از مهارت های خود و اجرای برنامه و همچنین هم تیمی های خود را, آنها دعوت از طرفداران در سراسر جهان به تجربه احساسات. ما بسیار سپاسگزار برای آنها. ورزشکاران و همچنین مربیان بهترین سفیران ورزشی ما. من آرزو می کنم همه آنها هر موفقیت به ویژه کسانی که درگیر در FIH هاکی لیگ برتر و/یا بازی های المپیک توکیو 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر