Mann Ki Baat: ساعت مودی انتظار برای صحبت در هند مبارزه با کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 26 سال 2020 9:14:05 am

mann ki baat, mann ki baat today, mann ki baat live, coronavirus, coronavirus in india, coronavirus live iupdates,mann ki baat 2020, narendra modi, narendra modi mann ki baat, mann ki baat today live, mann ki baat time, mann ki baat today time, mann ki baat date, modi, modi live, modi live mann ki baat, narendra modi live mann ki baat, mann ki baat live today, mann ki baat 2020 live در این قسمت 64 برنامه ریزی شده در 33 روز در سراسر کشور مستند PM مودی است که انتظار می رود به صحبت در مورد اقدامات این کشور گرفته شده در برابر رمان coronavirus.

نخست وزیر نارندرا مودی آدرس ملت ماهانه خود را در رادیو با برنامه “Mann Ki Baat” در ساعت 11 صبح روز یکشنبه. در این قسمت 64 برنامه ریزی شده در 33 روز در سراسر کشور مستند PM مودی انتظار می رود که به مختصر شنوندگان در اقدامات انجام شده توسط دولت او برای مبارزه با کروناویروس.

با توجه به توییتر در شنبه مودی گفت که او اخذ شده بود ‘روشنگری ورودی برای این Mann Ki Baat گفتار و خواست مردم به لحن به گوش دادن به او. “اخذ شده است چندین روشنگری ورودی برای این ماه #MannKiBaat. آیا لحن در ساعت 11 صبح فردا” نخست وزیر نوشت.

با بیش از یک ماه به lockodown سنجش به دستگیری گسترش coronavirus در هند تعداد موارد در حال حاضر در 26,496 با 824 مرگ و میر. ماهاراشترا همچنان به بدترین ضربه دولتی با بیش از 7,500 موارد و 323 مرگ و میر است و, به دنبال گجرات (3,071 موارد و 133 مرگ و میر) و دهلی نو (2,514 موارد و 53 مرگ و میر).

در آخرین Mann Ki Baat در مارس 29, تنها چند روز پس از اعلام فاز اول این مستند او عذر خواهی کرد برای ناراحتی ناشی از مردم با این تصمیم بی سابقه ای که او گفت: تا به حال گرفته شده به عنوان “وجود دارد هیچ راه دیگری برای به راه انداختن یک جنگ علیه کرونا”. “هیچ کس دوست دارد به چنین اقدامات قوی است اما تنها گزینه دیدن کشورهای دیگر و یادگیری است که این بیماری باید با رسیدگی می شود در آغاز قبل از آن می شود درمان,” او گفت:.

با اشاره به مهاجرت های دسته جمعی از کارگران و روزانه شرط از کشور در مراکز شهری به روستایی زادگاه او گفت: “ما باید حساسیت بیشتری نسبت به فقرا. انسانیت ما نهفته است در این واقعیت است که ما باید به فقرا غذا برای اولین بار در این زمان مشکل است. هند می تواند انجام این کار است. این است فرهنگ ما است.” اما او مطمئن است که این مراحل را گرفته بودند در واقع برای ایمنی شهروندان است. “این مستند است که برای حفاظت از خود شما” او گفت:. “کسانی که قانون شکن هستند و در واقع بازی با زندگی خود را,” او اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>