یال خواهد ‘درک’ اگر لیورپول محروم بودند در لیگ برتر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Sadio یال می گوید که او را درک اگر لیورپول محروم بودند در لیگ برتر حتی اگر آنها در آستانه شکوه که coronavirus مجبور خاموش شدن است. Jurgen Klopp مردان بودند 25 امتیاز از منچستر سیتی که فوتبال را به توقف آمد ماه گذشته agonisingly نزدیک به خود بالا پرواز پیروزی در 30 سال.

اما معلوم نیست کی و یا حتی اگر این فصل به اتمام خواهد رسید. پرسید: اگر او احساس می کند مانند یک قهرمان 27 ساله سنگال به جلو Talksport گفت که او می خواست برای برنده شدن در لیگ برتر در زمین.

“من می خواهم برای برنده شدن در این بازی و من می خواهم به دریافت جایزه از آن چیزی است که من دوست دارم” او گفت:. “اما با این وضعیت هر چه اتفاق می افتد من را درک خواهد کرد.

“دشوار است برای لیورپول اما از آن شده است مشکل تر برای بسیاری از میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است.

“برخی از مردم از دست داده اند و اعضای خانواده است و این است وضعیت را پیچیده تر. اما برای خودم این رویای من و من می خواهم آن را به نفع خود در این سال است.

“در صورتی که چنین نیست و من را قبول کند آن را بخشی از زندگی است. امیدوارم ما برنده آن در سال آینده.” UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin گفت: در این هفته وجود دارد “به هیچ وجه” لیورپول باید در پایان فصل بدون عنوان حتی اگر کمپین لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>