اجباری برای همه خارجی ورود به حمل منفی Covid-19 گزارش: چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مسافران در چین محدود پرواز از خارج از کشور نیاز به حمل یک منفی Covid-19 آزمون گزارش سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که دولت چین مراحل اقدامات برای کنترل “وارداتی” coronavirus موارد است.

از نوکلئیک اسید تست را باید انجام شده ظرف پنج روز قبل از پرواز برنامه ریزی شده در مدارس بررسی توسط سفارتخانه های چینی در کشورهای میزبان های داخلی در اداره حمل و نقل هوایی از چین (CAAC) اعلام کرد در روز سه شنبه.

قانون جدید اعمال خواهد شد به هر دو شهروندان چینی و خارجی در سفر به چین در میان یک درجه افزایش مسافرت های بین المللی.

“مسافران که در حال شهروندان چینی ملزم به گرفتن عکس و آپلود اسید نوکلئیک نتایج آزمون از طریق یک بیماری همه گیر پیشگیری مینی برنامه در چینی پلت فرم پیام رسانی فوری WeChat,” این خبر گفت:.

خارجی ها باید برای تماس با سفارت چین به این روند آغاز شده است.

“مسافران خارج از کشور نیاز به درخواست برای اعلام وضعیت سلامت از سفارت چین با یک مدرک معتبر نوشته شده و گزارش منفی آزمون” اطلاعیه اضافه شده است.

محلی سفارتخانه های چینی شده اند وظیفه با بررسی تست ظرفیت کشورهای میزبان و تدوین سفر روش در هنگام تست در شرایط ملاقات CAAC گفت.

به گزارش رویترز این CAAC اجازه داده است بیشتر خطوط هوایی خارجی برای از سرگیری خدمات در چین و اضافه کردن پروازها به این کشور به عنوان بهبود اقتصاد.

“دویچه لوفت هانزا AG در روز جمعه گفت: این امر دو برابر تعداد پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین در هفته های آینده و Air France, KLM SA گفت: آن را دریافت کرده است موافقت برای اضافه کردن بیشتر چین پرواز” اخبار آژانس گزارش شده است.

هفته گذشته مقامات بهداشتی اعلام کرد که همه در خارج از کشور ورود هنوز هم نیاز به تحت قرنطینه و مشاهدات پزشکی در مکان های تعیین شده.

اما با ورود دیپلماتیک خدمات حسن نیت ارائه میدهد یا ‘C’ ویزا نمی کنند, وزارت امور خارجه اعلام کرده بود.

با توجه به ملی کمیسیون بهداشت (NHC) تا پایان روز دوشنبه مجموع 2,015 فتح کرد گرفته شد وارداتی موارد گزارش شده بود در سرزمین اصلی.

همانطور که از روز دوشنبه به طور کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 83,693 از جمله 242 بيمار هنوز تحت درمان با هفت در شرایط شدید.

مرگ و میر همچنان در 4634.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>