منچستر یونایتد Solskjaer می گوید انتقاد او را قوی تر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer گفت: انتقاد او رو در شروع لیگ برتر تنها او را مصمم تر به موفقیت. Solskjaer نظارت باشگاه بدترین شروع به بالا پرواز مبارزات انتخاباتی در 30 سال اما در ایران به پایان رسید فصل به شدت آب بندی به مقام سوم روز یکشنبه 2-0 برنده شدن در شهر لستر.

“من فکر نمی کنم بسیاری از آنها پیش بینی آن پیش بینی شد برای ما به پایان ششم یا هفتم” Solskjaer که کنار رفت بدون شکست در آخرین 14 بازی لیگ به خبرنگاران گفت.

“من همیشه ساخته شده است که راه. اگر من انتقاد که باعث می شود من قوی تر از آنچه من انجام می دهند.

“همه ما باید ایده های مختلف مدیریت و من این راه من است.”

سابق ایالات مدافع گری نویل گفت: این پیروزی را به مقام سوم جام نشان داد پیشرفت اما این باشگاه هنوز هم نیاز به سرمایه گذاری عاقلانه در بازار نقل و انتقالات.

“آنها نیاز به بازیکنان بیشتری در تیم ملی” نویل گفت: آسمان ورزشی. “آخرین باری که آنها به پایان رسید و در چهار صفحه بود تحت خوزه مورینیو و آنها را صرف 170 میلیون پوند ($218 میلیون) که در تابستان و نمی آن را سرمایه گذاری عاقلانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>