منچستر یونایتد Solskjaer hails ‘متخصص دان’ ماسون گرین

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer توصیف نوجوان ماسون گرین به عنوان یک “متخصص دان” پس از این مهاجم به ثمر رساند یک بند در خود 5-2 لیگ برتر با پیروزی یک بر بورنموث در روز شنبه. 18-year-old مشبک اول خود را با یک تاول چپ پا شات و افزود: یکی دیگر با راست خود را به چوب خط حساب خود را در دستیابی به موفقیت های نجومی به 15 گل در تمام مسابقات.

Solskjaer گفت که او تا به حال نه دیده می شود چنین قدرت و دقت در مقابل هدف از یک بازیکن جوان اضافه شده اما آن را بیش از حد به زودی برای پیش بینی, اگر گرین مشابه دارند مسیر شغلی به عنوان باشگاه نوابغ وین رونی و کریستیانو رونالدو.

“من را دیده اند وین رونی در همان سن و میسون یک متخصص دان و متخصص هدف-گلزن… او دقیقا می داند چه چیزی برای انجام با توپ هنگامی که او در زمین” Solskjaer به خبرنگاران گفت:.

“اگر او شاخه های او به شما نمره. او برای به دست آوردن بهتر است و بازی به طور کلی بهبود یافته است. من نمی خواهم به او نسبت به رونی یا رونالدو که عادلانه نیست و او خود را ایجاد حرفه ای. او آن را انجام راه خود را.

“هر دو از کسانی که تا به حال فوق العاده حرفه, و من مطمئن هستم که اگر ماسون نگه می دارد در انجام کارهای درست و خوب تصمیم گیری او را فوق العاده حرفه ای. این ماسون اول فصل اما ما همیشه شناخته شده وجود دارد یک ویژه بچه وجود دارد.”

پیروزی چپ پنجم قرار می گیرد ایران با 55 امتیاز از 33 مسابقات پیش رو از روز پنج شنبه در این نشست با سقوط-تهدید استون ویلا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>