منچستر یونایتد پل پوگبا می گوید که او رشد کرده است استفاده می شود به انتقاد

منچستر یونایتد هافبک پل پوگبا گفت: او دیگر ناراحت شده و انتقاد از فوتبال صاحب نظران چرا که او رشد کرده است به آن استفاده می شود. فرانسه بین المللی که در پیوست ایران از ایتالیا با یوونتوس در سال 2016 ساخته شده است که هشت حضور در تمام مسابقات این فصل به دلیل مصدومیت و آخرین ویژه در لیگ برتر در یک 4-1 پیروزی نیوکاسل در روز بوکس.

“من حدس می زنم آنها از دست من” 27 ساله گفت: باشگاه یونایتد پادکست مراجعه به صاحب نظران. “من نه کسی که به نظر می رسد همیشه در آسمان ورزشی اخبار. هنگامی که شما می دانید شما نمی نیاز به کسی که به شما بگوید چه اتفاقی می افتد.

“اگر آنها می خواهند به صحبت می کنند به آنها اجازه داده به صحبت می کنند و آن را شغل خود را به صحبت می کنند. من به آن استفاده می شود در حال حاضر. من واقعا استفاده می شود به آن من را خسته نمی کند.” سابق لیورپول کاپیتان گریم Souness شده است یکی از میلان ترین منتقدان و دارای برچسب فرانسوی “خودخواه” و “doddle به بازی در برابر”.

پوگبا در پاسخ گفت: او نمی دانست که سه بار جام اروپا برنده شد. “من شنیده ام او یک بازیکن بزرگ و چیزهای شبیه به آن. من می دانم که چهره اما (نه) به نام” میلان گفت.

“من یک مقدار زیادی از فوتبال است اما من نمی ماند پس از این بازی به گوش دادن به آنچه آنها می گویند در مورد اینکه چرا آنها این یا چرا آنها را انجام داد.”

Souness که او نیز برنده پنج لیگ عناوین با لیورپول اما بر خلاف میلان هرگز برنده جام جهانی در پاسخ به فرانسوی.

“قدیمی ترین و گفت در فوتبال به ذهن می آید: ‘قرار داده و مدال خود را در جدول’. من یک جدول بزرگ” 66 ساله گفت: آسمان ورزشی.

میلان بسته شد در بازگشت به اقدام پس از دوره نقاهت بعد از آسیب مچ پا زمانی که در لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر