منچستر یونایتد ماسون گرین ثابت می کند لیگ برتر شجره نامه به Solskjaer

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد مهاجم ماسون گرین را به ثمر رساند فرم ساخته شده آن را غیر ممکن به ترک نوجوان از شروع, صف, مدیر اوله گونار Solskjaer گفته است. گرینوود گل 16 خود هدف در تمام مسابقات برای یونایتد در این فصل و چهارم خود را در آخرین سه لیگ برتر بازی ها, بازی را 3-0 پیروزی استون ویلا در روز پنج شنبه.

“شما نمی توانید ترک بازیکنان از زمانی که آنها گل” Solskjaer گفت. “او 18 و البته او بهتر خواهد شد. “او یک فوتبالیست بوده و در آکادمی پس از او یک پسر بچه بود. پدر خود را به من نشان داد یک عکس از ما هم هنگامی که او هفت. او می داند که ما به او اعتقاد دارند.”

ایران در حال پنجم یک نقطه و محل در پشت لستر سیتی و باید برنده هر یک از آنها گذشته چهار بازی لیگ با اختلاف سه گل. دروازه بان David De Gea گفت: آنها تا به حال در نهایت شروع به ژل به عنوان یک تیم.

“ما در یک راه بسیار خوب” در اسپانیایی اضافه شده است. “در حال حاضر من احساس می کنم ما یک تیم. هر کس در راه همان, هر کس می خواهد به نفع خود کمک کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>