منچستر یونایتد De Gea باید بازگشت به اصول: نویل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد دروازه بان David de Gea باید بازگشت به اصول اولیه برای افزایش اعتماد به نفس خود را و معکوس خود را ناامید کننده اجرا از فرم کاپیتان سابق گری نویل گفته است. De Gea منحرف استیون Bergwijn شات به خالص خود را در 1-1 لیگ برتر با تساوی تاتنهام در روز جمعه و اسپانیولی بود و مورد دیگر ایالات کاپیتان روی کین گفت که او “به مرگ بیمار” دروازه بان.

ایالات مدیر Solskjaer اوله گونار Solskjaer دفاع De Gea پس از کین نظرات هر چند او نیز به تازگی نوک آکادمی محصول دین هندرسون برای تبدیل شدن به اولین انتخاب برای باشگاه و کشور است.

این هفتمین خطا منجر به یک هدف که De Gea متعهد شده بود پس از شروع فصل گذشته مشترک-بالاترین کنار نیوکاسل مارتین Dubravka, اورتون اردن Pickford و آرسنال برند لنو با توجه به لیگ برتر آمار.

“او به بازگشت به اصول … او یک بازیکن ایران می تواند با تکیه بر چهار سال گذشته اما او همان” نویل گفت: در پادکست خود را.

“هنگامی که شکل قطره برای شش ماه آن را بر روی صفحه رادار, اما زمانی که آن را در می رود برای یک سال شما شروع به نگران باشید. زمانی که آن می رود بیش از دو سال از آن می شود بیشتر دائمی است.”

ایران که پنجم را در 46 امتیاز در صورت شفیلد یونایتد دو امتیاز و مکان های زیر آنها را در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>