منچستر یونایتد به ارائه بازپرداخت بلیط فصل تاخیر به طرفداران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد بازپرداخت خواهد شد حامیان اگر آنها را به بازی باقی مانده خود بازی های خانگی این فصل در پشت درهای بسته و یا اگر آنها در حال اوراق با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

مهلت بلیط فصل تمدید برای فصل آینده نیز معلق شده است با هیچ نشانه ای به عنوان زمانی که جریان مبارزات انتخاباتی می توانید دوباره شروع می شود.

فوتبال به زبان انگلیسی شده است به حالت تعلیق تا آوریل 30, اما یک جلسه از باشگاه های لیگ برتر در هفته آینده انتظار می رود که به فشار است که تاریخ بیشتر به عقب.

ایران می تواند یکی از باشگاه های بدترین آسیب دیده باید 2019/20 فصل موفق به تکمیل آنها به عنوان نشستن پنجم در لیگ برتر در خارج از لیگ قهرمانان مکان و هنوز هم درگیر, در مرحله دوم لیگ اروپا و جام حذفی.

اما منچستر سیتی در دو فصل ممنوعیت از رقابت های اروپایی می تواند اجازه می دهد خود را در شهرستان رقبا را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان است که اگر آن را تایید کرد برای فصل آینده است.

“باشگاه به طور کامل پشتیبانی جمعی به قصد کامل لیگ برتر جام حذفی و لیگ, باشگاه, مسابقات,” ایالات گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

“اما اگر آن تصمیم گرفت که بازی نمی تواند بازی و یا نیاز به بازی در پشت درهای بسته منچستر یونایتد تایید آن ارائه خواهد شد دارندگان بلیط فصل یا یک حرفه ای-rata تخفیف فصل خود را در برابر بلیط برای سال آینده و یا یک حرفه ای-rata بازپرداخت پول نقد بر اساس تعداد بازی ها هنوز هم به بازی می شود.

“فصل بلیط تمدید مهلت ابتدا 1 ممکن است متوقف شده است.” ایران نیز متعهد به پرداخت 3,000 گاه به گاه کارکنان خود را برای باقی مانده پنج خانه لیگ برتر بازی حتی اگر آنها لغو و یا بازی در پشت درهای بسته.

در اوایل این ماه شیاطین سرخ پرداخت طرفداران سفر 350 ($429) نسبت به هزینه های سفر و اقامت هنگامی که خود را در هفته بیستم لیگ برتر گذشته-16 اولین بار پا در دیدار مقابل LASK در اتریش مجبور شد در پشت درهای بسته در کوتاه مدت متوجه.

“با فشار دادن بلیط فصل تمدید مهلت برگشت و تایید سیاست ما اگر بازی لغو شود و یا بازی در پشت درهای بسته ما می خواهید را به راحتی هر گونه نگرانی ما طرفداران وفادار ممکن است در شرایط فعلی گفت:” ریچارد آرنولد ایالات گروه مدیر عامل.

“آنها به منچستر یونایتد حمایت خود را سال به سال و در این زمان ما متعهد به حمایت از آنها. پیام ما به آنها روشن است — ما همه در این با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>