منچستر یونایتد تضمین پرداخت برای گاه به گاه کارگران

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد باید متعهد به پرداخت 3,000 گاه به گاه کارکنان و حتی باقی مانده فصل حتی اگر مسابقات مجبور هستند در پشت درهای بسته و یا لغو با توجه به COVID-19 بحران است.

خاموش شدن فوتبال انگلیسی تمدید شد تا آوریل 30 روز پنج شنبه با تجمع جرم ممنوع را امتحان کنید و متوقف کردن گسترش ویروس.

“منچستر یونایتد پرداخت خواهد شد تمام آن وفادار matchday و غیر matchday گاه به گاه کارگران باید بازی های لیگ برتر لغو شود و یا بازی در پشت درهای بسته باقی مانده از این فصل” ایران در بیانیه ای گفت.

“این ژست حسن نیت نشان دهنده این باشگاه تمایل به کاهش عدم قطعیت مالی مواجه گاه به گاه نیروی کار است و در شناخت جايگاه مهم و نقش آنها در ارائه خدمات به هواداران است.” اولدترافورد است که هنوز هم با توجه به میزبان چهار لیگ در این فصل در حالی که ایران هنوز هم می تواند باید سه بازی در لیگ اروپا.

ایالات معاون اجرایی رئیس اد وودوارد گفت: “ما درک می کنیم که این بی سابقه شرایطی و می خواهید به آنها امنیت هر آنچه ممکن است اتفاق می افتد در مورد ما وسایل باقی مانده در این فصل است.

“ما مشتاقانه منتظر استقبال از بازگشت همه حامیان ما و همکاران ما به اولدترافورد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” هفته گذشته ایران اعلام کرد که پرداخت �350 ($415) نسبت به سفر و اقامت از هر حامی که خرید یک بلیط برای سفر به LASK پس از اتریش Covid-19 اقدامات دیدم بیستم لیگ برتر گذشته 16 برای اولین بار پا, مجبور, پشت درهای بسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>