لوک شاو نشان داده است منچستر یونایتد ستاره بودند شدیدا نا امید شکست خود را برای بستن شکاف به لیگ برتر را بالای چهار. چهارم قرار می گیرد چلسی تساوی 2-2 در لستر در روز شنبه به ایران فرصتی برای دور تراشه در شش نقطه تفاوت. اما اوله گونار Solskjaer مردان تضعیف ششم پس از یک 0-0 قرعه کشی در برابر گرگ ها در اولدترافورد بعد از آن در روز. حتی حضور جدید امضای برونو فرناندز که اولین بازی خود را در خط میانی نمی تواند galvanise ایران.

پرسید که چگونه خلق و خوی در اتاق پانسمان شد و پس از مطابقت با ایالات مدافع شاو گفت: “صادقانه بگویم واقعا نا امید به خصوص با راه های در رفتن است به تازگی. “ما شده اند در برداشتن بیش از حد بسیاری از نقاط و امروز عظیم برای ما به خصوص با چلسی حذف نقاط.

“به نظر می رسد برای حفظ اتفاق می افتد. تیم ها در اطراف ما رها کردن نقاط و ما را تا پایان بسته شدن شکاف و ما مبتلا به آن است و ما نیاز به پیروزی امروز.

“در حال حاضر ما نمی کردم یک بازی خیلی زود و این کاملا آزار دهنده است اما ما باید کمی استراحت و البته ما به دنبال به جلو به بازی زمانی که ما به عقب بر گردیم.”ایران تا به حال از کوره در زمستان ثابت برنامه و در حال حاضر نیست که یک مسابقه تا رفت و آمد برای حیاتی برخورد در چهارم-قرار داده رقبای چلسی در 17 فوریه با یک گرم-آب و هوا اردوگاه در اسپانیا به انتظارنشسته بودند تا در میان است.

“شاید آن را به یک استراحت اما از سوی دیگر با توجه به بازی رفت و امروز من می خواهم به جای یک بازی در اطراف گوشه بنابراین ما می توانیم همه چیز درست از آنجا که ما نیاز به” شاو گفت. “اما این مورد وجود دارد ، ما دوباره یک استراحت کوچک اما بدیهی است که تمرکز به دلیل آن را نه پایان فصل نشده است.

“نگاه چلسی یک بازی عظیم و یکی از ما به نظر می رسد به عشق بازی در.

“ما آنها احتمالا بسیار زیادی نیز در فنجان ،

“ما از چند روز و پس از آن بسیار سخت است برای آماده شدن برای این بازی چون ما می دانیم که آن را به سختی می شود. “ما می خواهیم برای بستن شکاف و ما نیاز به آنها را ضرب و شتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de