منچستر یونایتد سزاوار نیست نقطه مقابل پرستاران می گوید Solskjaer

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer گفت سمت او سزاوار نیست سه نقطه بعد از یک توقف زمان اکولایزر از مایکل Obafemi به ساوتهمپتون یک تساوی 2-2 در اولدترافورد در روز دوشنبه. متحد شده بود 2-1 تا پس از اهداف از مارکوس Rashford و آنتونی رزمی در پاسخ به استوارت آرمسترانگ در اوایل بازکن برای بازدید کنندگان. به جای حرکت به مقام سوم ایالات ماندن پنجم و چهره یک مبارزه واقعی را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان با یک-یک به پایان برسد.

“شما فکر می کنم شما باید سه امتیاز در کیسه اما ما احتمالا نمی مستحق سه امتیاز امروز گفت:” مربی نروژی.

“ساوتهمپتون تیم خوبی هستیم آنها را اجرا و اجرا و تعقیب و گریز. ما هرگز به ما ریتم امروز. ما همچنین برخی از فوق العاده فوتبال در زمان. دو گل ما را به ثمر رساند بودند بسیار خوب است.

“این بدترین زمان به تن یک هدف اما آن اتفاق می افتد در فوتبال است. ما موفق به کسب بنابراین بسیاری از بازی ها در این راه است. این همه بخشی از این آموزش برای این تیم,” او اضافه شده است.

ایران بازی همان تیم برای پنجمین مستقیم بازی لیگ اولین بار آنها را انجام داده اند پس از سال 1993 اما Solskjaer احساس نمی کند به طرف او متحمل شده بود از خستگی.

“من فکر نمی کنم خستگی مورد بود. این فقط یکی از آن روزها ما را شانس ما و آنها در زمان ایشان است.

“David de Gea یکی بود واقعا خوب ذخیره کنید اما جدای از آن ما تا به حال بزرگتر شانس اما شما نمی خواهید به توان با توجه به سه امتیاز و ساوتهمپتون بسیار خوب,” او گفت:.

پرستاران, رئیس, رالف Hasenhuettl خوشحال شد با راه خود را بسیار بهبود یافته 12th قرار می گیرد تیم با نزدیک شدن به بازی.

“ما توسعه بازی با توپ بسیار (خوب) در چند هفته گذشته. ما در حال تبدیل شدن بیشتر شجاع است. ما در حال گرفتن بیشتر از خطرات آن است. اگر شما را از خطرات بیشتر چیزهایی که اتفاق می افتد,” او گفت:.

“ما می خواستیم به شجاع ما چیزی برای از دست دادن و ما می توانیم بازی رایگان. شما می توانید احساس بچه ها واقعا لذت بردن از (آن) در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>