منچستر یونایتد به اتمام برونو فرناندز معامله: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر یونایتد با اعتماد به نفس از تکمیل انتقال پرتغالی هافبک بین المللی برونو فرناندز پس از دستیابی به موفقیت در مذاکرات با اسپورتینگ لیسبون با توجه به گزارش های فراوان در رسانه های بریتانیا.

ایران در حال شدت نیاز به هافبک تقویت با توجه به دراز مدت آسیب به پل پوگبا و اسکات McTominay.

Fernandes, 25, مرتبط شده است با یک حرکت به اولدترافورد برای بسیاری از ماه اما ایالات قبلا تمایلی به دیدار با اسپورتینگ را 80 میلیون یورو ارزیابی (67 میلیون پوند دلار و 88 میلیون).

یک معامله است و بنا به گزارش ها در حال حاضر مورد توافق برای هزینه های اولیه از 55 میلیون یورو با 25 میلیون یورو در عملکرد مربوط به add-ons.

Fernandes به ثمر رساند تا 63 گل در 137 ظاهر برای ورزشی پس از بازگشت به میهن خود پس از جادوها با اودینزه و سامپدوریا در ایتالیا.

او همچنین بخشی از پرتغال طرف که برنده افتتاحیه ملت لیگ در ماه ژوئن و به ثمر رساند تا دو بار در 19 بین المللی, کلاه.

وجود داشته است افزايش فشار بر ایران است معاون اجرایی رئیس اد وودوارد به زمین حداقل یک خیمه نام در باقی مانده از نقل و انتقالات.

وودوارد که نظارت باشگاه های فقیر استخدام بیش از هفت سال گذشته شده بود هدف از طرفداران’ خشم در 2-0 شکست خانگی به برنلی در هفته گذشته که در سمت چپ شیاطین سرخ هنوز شش امتیاز در رده های لیگ برتر چهار پنجم.

ایران را شانس بالا و چهار پایان تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه آنها در کرایه خود را بعد از دو بازی لیگ در خانه به گرگ ها در روز شنبه و پس از دور چهارم قرار می گیرد چلسی در مارس 17.

حتی اگر او امضا شده است در زمان Fernandes نخواهد بود واجد شرایط به صورت منچستر سیتی در دور دوم یونایتد لیگ برتر جام جهانی در مرحله نیمه نهایی در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>