منچستر یونایتد رئیس Solskjaer اذعان ‘آزار’ بیش از لیورپول عنوان پیروزی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Manchester United manager اوله گونار Solskjaer است تبریک رقبای لیورپول در عقد اول خود را در لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال اما اذعان همیشه لطمه می زند و برای دیدن شخص دیگری بلند غنیمت.

یورگن تیمهای لیورپول را امن لیگ برتر تاج پس از دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی از دست داد 2-1 در چلسی در پنجشنبه معنی Merseyside باشگاه نمی تواند با 23 نقطه سرب بیش از شهرستان با هفت بازی باقی مانده است.

“اول از همه هر تیمی که برنده مسابقات قهرمانی و لیگ برتر آن را شایسته و سزاوار اعتبار این لیگ به پیروزی” Solskjaer گفته مجازی کنفرانس خبری در روز جمعه. “خوب انجام می شود به Juergen و بازیکنان خود را.

“هر بار که شما با دیدن هر کس دیگری آسانسور جایزه آن لطمه می زند. من روی چیزی حساب کردن که احساس هر کس در ارتباط با منچستر یونایتد — بازیکنان و هواداران است. ما می خواهم به عقب بر گردیم به برنده شدن در راه که ما را به چالش بکشد.”

لیورپول فرصتی برای آغاز جدید طلسم سلطه مانند آنها لذت می برد در 1970s و 1980s.

اخیرا ایالات تحت مدیر سابق الکس فرگوسن جمع آوری 13 لیگ عناوین در 20 سال بین سالهای 1993 تا 2013 اما Solskjaer معتقد است آن دشوار خواهد بود برای زیدان را به سمت تقلید که موفقیت پایدار در آنفیلد.

“اجرا از عناوین که ما برنده تحت Sir Alex من فکر نمی کنم که رفتن به آسان برای هر کسی که به تقلید و یا کپی” گفت: Solskjaer که موفق به کسب شش عنوان به عنوان یک بازیکن تحت فرگوسن.

ایالات چهره نوریچ سیتی در روز شنبه در جام حذفی یک چهارم نهایی و Solskjaer گفت: برنده این رقابت می تواند تحریک آنها برای موفقیت های بیشتر در آینده است.

“تیم ما در حال حاضر یک تیم جدید و به دست ما در اولین جایزه و برنده یک عنوان برای اولین بار خواهد بود فوق العاده است و امیدوارم یک کاتالیزور برای چیزهایی که می آیند” در نروژی manager اضافه شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>